Teşkilat dizisinde herkesi derinden etkileyecek yeni karar!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde herkesi derinden sarsacak bir karara imza atıldı.

Teşkilat dizisinde herkesi derinden etkileyecek yeni karar!
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2021 16:58

23.bölümüyle ekrana gelen TRT1 dizisi Teşkilat'ta herkesi derinden etkileyen bir karara imza atıldı.

Ekip Yağmur'un kurtarılmasıyla büyük bir sevinç yaşadı. Ancak Ebru'ya düzenlenmiş olan saldırı haberiyle yıkıldılar.

Uzay ise Ebru ve bebeğin sağlığı için büyük endişe taşıdı. Zorlu bir ameliyatın sonrasında gelen acı haber herkesi büyük bir yasa boğdu.

Saldırıyı düzenlerin bulunması için tüm birimlere talimat gitti ve seferberlik başladı. Hakkı Elde edilen ipuçları sonrasında failin izini sürmeye karar vererek kritik bir karara imza atar.

Bu durum karşısında boş durmayan Yıldırım ise yabancı büyükelçilerle yapmış olduğu görüşmelerle Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi köşeye sıkıştıracak korkunç bir planı devreye sokmak için harekete geçiyor.

Moskova'da şirket yetkililerin de katılacağı bu gizli toplantının haberini alan Ankara'da ise alarm seviyesi artırılınca Serdar ve Zehra bu toplantıya katılmış olan kişilerden birini ele geçirip yakalamak için planlarını devreye soktu.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu ve Gürkan Uygun gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘Teşkilat’ heyecan dolu bölümüyle dün akşam TRT1 ekranlarında ekrana geldi. Yargı dizisiyle reyting konusunda yarışan Teşkilat dizisinin gelecek hafta yayınlanacak olan bölümünü herkes yakından merak ediyor.

23.bölümüyle yayınlanan Teşkilat dizisinin tekrarı youtube ve kanalın resmi sitesinde de bulunuyor.

İlgili Haberler