Tepkilere rağmen geri adım atmadı! Show TV iddialı diziye final kararı verdi

Ertan Saban; Özge Özberk; Devrim Özkan gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı Show TV dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi final yapıyor.

Tepkilere rağmen geri adım atmadı! Show TV iddialı diziye final kararı verdi
Yayınlanma Tarihi : 05 Nisan 2023 01:30

Gelsin Hayat Bildiği Gibi kısa sürede büyük ilgi gördü. Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosundaki sevilen oyuncu Ertan Saban son dönemin en çok dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyor.

Ertan Saban, Kuzey Makedonyalı bir sanatçı. Ertan Saban'ın oynadığı dizi ve filmler çok seviliyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi de çok sevilmişti.

İddialı kadrosuna rağmen reytinglerde düşüşe geçen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi kısa bir süre sonra final yapacak.

gelsin-hayat-bildigi-gibi-dizisi-final-mi-yapiyor-ne-zaman-yapacak-gelsin-hayat-bildigi-gibi-yeni-sezonda-olacak-mi-554.jpg

SEYİRCİLERİ ÜZEN GELİŞME !

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, BKM imzalı, ilk bölümü 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı, dram ve gençlik türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan paylaşmaktadır.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan'ın hayranlarını üzen haber geldi. Birsen Altuntaş, sevilen dizinin final tarihiyle ilgili detayları paylaştı.

8ad7d17e242a8d320451d2cdccb55862-450x330.jpg

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi son dönemin en sevilen işlerinin başında yer aldı. BKM’nin Gani Müjde imzalı dizisi Ertan Saban, Devrim Özkan, Özge Özberk, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin planlanan final tarihi belli oldu.

Fenomen dizinin yeni bir değişiklik olmazsa planlanan final tarihi 1 Haziran Perşembe günü… Buna göre dizinin final bölüm sayısı ise arefe günü yayın olup olmayacağına göre 40 ya da 41 olacak.