Taner Ölmez'den sevenlerine çifte müjde

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisiyle herkesin sevdiği bir oyuncu haline dönüşen Taner Ölmez sevenlerine çifte müjdeyi duyurdu.

Taner Ölmez'den sevenlerine çifte müjde
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 20:50

FOX TV ekranında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez dizinin final yapmasıyla birlikte ekrandan ve sevenlerinden uzak kalmıştı. Neyse ki gelen son haberler çok iyi..

Taner Ölmez doğallığı kadar yakışıklılığıyla da dikkat çekiyor. Çok sayıda genç kızın sevgilisi konumundaki Taner Ölmez ne yazık ki evli. Bu yüzden genç kızların hiç şansı yok.

Sevilen oyuncu Mucize Doktor dizisiyle büyük bir çıkışa imza atmıştı. Dizide doktor Ali vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline gelmişti.

EŞİDE OYUNCU ÇIKTI

Öte yandan eşi de kendisi gibi oyuncu olan Taner Ölmez Haziran ayında dünya evine girmişti. Eşi Ece Çeşmioğlu ile mutlu bir evlilikleri olan Taner Ölmez'in bebek beklediği öğrenildi.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre Ece Çeşmioğlu’nun hamile olması ise çiftin hayranlarını çok heyecanlandırdı.

Haberi öğrendikten sonra Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’na sağlıklı bir bebek sahibi olmalarını dileyen hayranları, merakla gelişmeleri de yakından takip ediyorlar.

YENİ DİZİSİYLE SETLERE GERİ DÖNÜYOR

Hayranlarına bebek sevincini duyuran Taner Ölmez'in bir diğer müjdesi de yeni dizisi oldu. Taner Ölmez uzun bir süredir setlerde değildi. Son olarak Mucize Doktor ve Hakan Muhafız dizileriyle setlerde olan Taner Ölmez yeni dizisiyle setlerde olacak.

Alef isimli diziyle seyirci karşısında olacak olan Taner Ölmez böylelikle hayranlara iki müjde birden duyurmuş oldu.

BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ

Öte yandan Taner Ölmez ve Eşi Ece Çeşmioğlu'nun bebeklerinin cinsiyeti de çok merak ediliyordu. Gelen bilgilere göre Taner Ölmez kız babası olacak.

Taner Ölmez ve değerli eşi Ece Çeşmioğlu'na hayırlı olsun dileklerimizi iletiriz. Bir ömür boyu mutlulukları dileriz sürer