Süslü Korkuluk Dizisinde Bir Kriz Daha! Esra Bilgiç Kadroda Artık Yok

Netflix platformunda yayınlanacak olan ve kadrosunda Çağatay Ulusoy ile Esra Bilgiç'in yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinde kriz çıktı. Dizi setinde son olarak zam tartışması yaşandı. Esra Bilgiç, kadrodan çıkarıldı.

Süslü Korkuluk Dizisinde Bir Kriz Daha! Esra Bilgiç Kadroda Artık Yok
Yayınlanma Tarihi : 02 Nisan 2022 19:06

OMG Pictures imzalı Süslü Korkuluk dizi projesi daha önce Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranında yayınlamak üzere tanıtımı yayınlanmıştı. Başrol oyuncuları olarak ise Çağatay Ulusoy ile Alina Boz'un adı duyurulmuştu. Ancak yapım şirketi ile kanal arasında yaşanan anlaşmazlık sonucu dizi Netflix'e satıldı.

Süslü Korkuluk dizi projesinin Netflix'e satılmasının ardından ikinci bir olay yaşandı ve dizinin kadın başrolü Alina Boz ayrılmak zorunda kaldı. Bu sefer ki kriz yine diziyi başrolsüz bıraktı. Ardından dizinin yeni kadın başrolü Esra Bilgiç oldu.

Zam Krizi Diziyi Rafa Kaldırdı

TV100'de yer alan habere göre; Netflix için çekilecek Süslü Korkuluk dizisi hafta başı Kırklareli'nde sete çıktı. Flashback sahnelerinin çekimi ile başlayan dizi macerası, Esra Bilgiç'in yapım şirketiyle düştüğü anlaşmazlık sonucu son buldu.

Süslü Korkuluk dizisinin başrolü Esra Bilgiç, yapım şirketiyle sözleşme şartları konusunda anlaşmazlığa düştü ve iki kez zam istedi. Bunun üzerine diziden çıkarıldığı duyuruldu.