Şükran Ovalı Yargı Dizisine Hızlı Bir Giriş Yapacak!

Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisine ünlü oyuncu Şükran Ovalı dahil oluyor. Şükran Ovalı'nın Yargı dizisinde hikayeyi alt üst etmesi bekleniyor.

Şükran Ovalı Yargı Dizisine Hızlı Bir Giriş Yapacak!
Yayınlanma Tarihi : 08 Şubat 2022 18:45

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor.

Sema Ergenekon'un senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı Ay Yapım imzalı Yargı dizisi etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Uzun Bir Aradan Sonra Ekranlara Dönüyor

Uğur Polat, Hüseyin Avni Danyal, Zeyno Eracar ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerinde kadrosunda yer aldığı Yargı dizisine bir isim daha dahil oluyor. Son olarak diziye Şahver karakteriyle Ayşenil Şamlıoğlu ile Merdan karakteriyle Cezmi Baskın dahil olmuştu. İki etkili ismin diziye dahil olmasıyla hikayede birçok ters köşelere şahit olduk. Oldukça etkileyici sahnelere şahit olduğumuz diziye bu kez son olarak Menajerimi Ara dizisinde sevenleriyle buluşan Şükran Ovalı dahil oluyor.

Derya Kim?

Yargı dizisine Derya karakteri dahil olacak Şükran Ovalı'nın karakteri ve hikayedeki yeri ne olacak henüz belli değil. Kanal ve yapım şirketi tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı ancak birçok kişi Derya karakterinin Pars'ın sevgilisi olarak hikayeye dahil olacağını iddia ediyor.

Gelecek bölümlerde Derya karakterinin hikayeye dahil olmasıyla nasıl bir seyir izlenecek hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com