Star TV'nin Sevilen Dizisi Ada Masalında Büyük Bir Kriz Patlak Verdi

Yayınlandığı günden itibaren fırtınalar estiren TV dizisi Ada Masalı'nda kriz patlak verdi. Ada Masalındaki krizle ilgili ayrıntıları televizyon gazetesi derledi. İşte detaylar...

Star TV'nin Sevilen Dizisi Ada Masalında Büyük Bir Kriz Patlak Verdi
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2021 22:05

Star TV'nin çiçeği burnunda dizisi Ada Masalı renting bariyerine takıldı.

Başarılı projelere imza atan Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi her Salı akşamı seyircinin karşısına çıkıyor. Şimdiye kadar 7 bölüm yayınlanan ve farklı konusuyla dikkat çeken yaz dizisi Ada Masalı, reytinglerde istenilen sonucu vermedi.

Başrollerini, Netflix'in yapımcılığını yaptığı Hakan Muhafız dizisiyle ekranların aranan yüzü haline gelen güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ve yakışıklı oyuncu Alp Navruz'un paylaştığı Ada Masalı dizisinde 8. bölümde yaşanacaklar ise merak konusu olmaya devam ediyor. Reytinglerde istenilen sonucu vermemesine rağmen hayranları diziyi sıkı takip altına almaya devam ediyor.

Yarın akşam Star TV'de yayımlanacak Ada Masalı 8. bölümle yaşanacaklar şöyle; Poyraz'ın Haziran'a olan öfkesi devam ediyor. Fakat Haziran yaptığı ihaneti telafi etmekten başka bir şey düşünemez olmuştur. Poyraz'ın Haziran'ı yıldırmaya çalışmasına rağmen, Haziran oteli terk etmeyecek.

Arka perdede Poyraz'ın aşk acısı çektiğinin fark eden Aliye de Haziran'a karşı tüm gücüyle saldıracaktır. Haziran'ın annesi Zeynep de olan bitenin farkına varınca Aliye'ye karşı bir plan yapacak.

Öte yandan henüz Ada'yı terk etmemiş olan Hakan'ın gözünü hırs bürümüştür. Hakan'da tüm gücünü gözünü karartarak Poyraz ve Haziran'n yaralarını deşecek.

İşte merakla beklenen Ada Masalı 8. bölüm fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler