STAR TV'nin sevilen dizilerinden Ada Masalı ve Kazara Aşk için kötü haber geldi

STAR TV ekranlarında yayınlanan iki TV dizisi çok sevilmişti. Biri Ada Masalı dizisi diğeri ise Kazara Aşk.. Ancak iki dizi için final çanları çalıyor

STAR TV'nin sevilen dizilerinden Ada Masalı ve Kazara Aşk için kötü haber geldi
Yayınlanma Tarihi : 25 Ağustos 2021 18:08

Star TV adete geçtiğimiz sezonda dizi konusunda en şansız kanallardan biriydi. Toplamda 9 dizi kanalda final yapmıştı. En büyük darbe ise Sefirin kızı ile Menajerimi ara adlı dizilerden gelmişti. Sonrasında ise 7 dizi daha final yaparak Star TV'de adeta şok etkisi yaratmıştı.

Yaz aylarında başlayan Ada masalı ve Kazara aşk dizileri ise kanalın kurtarıcı dizileri olarak görünüyordu. Ancak gelen son bilgiler bu iki dizinin de final yapacağı endişesini artırdı.

Eylül ayında kanalda yeni sezon başlıyor. Kanal yeni dizi ve yapımlara şans tanımak istiyor. Şimdilerde elinde kalan dizilerden Ada Masalı ve Kazara Aşk dizilerinde reytingler istenilen seviyelerde değil.

Her ne kadar iki diziyi seven büyük bir kitle oluşmuş olsa da sosyal medyadaki ilgi reytinglere ne yazık ki yansımıyor.

Ada Masalı dizisinin başrollerinde yakışıklı oyuncu Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Ada Masalı izleyici tarafından beğenilse de reytingler düşmeye devam ediyor. Televizyon gazetesinin iddiasına göre Ada Masalı dizisi Eylül sonunda yayından kaldırılabilir..

Kazara aşk dizisi içinde durum Ada Masalı dizisinden farklı değil. Ümit Kantarcılar ile Sude Zülal Güler'in başrol oyuncusu olduğu dizi de reyting açısından iyi bir noktada değil. Ada Masalı ve Kazara aşk dizileri her ne kadar iyi bir hikaye usta bir oyuncu kadrosuna sahip olsa da kanalın reyting kaygısı ve yeni yapımlara şans tanıma isteği nedeniyle Eylül sonunda yüksek bir ihtimal final kararı alacak..

Gelen bu final haberine sosyal medyada çok sayıda dizi severin de üzüldüğü görülüyor...

Kaynak: Televizyon gazetesi -Objektif Port

İlgili Haberler