STAR TV'nin günlük dizisi “Toprak ve Fidan” final yapıyor! Karar kesinleşti

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'i buluşturan “Yalı Çapkını”, “Çöp Adam”, “Ömer” gibi dizileri çeken OGM Pictures “Toprak ve Fidan” dizisi için final kararı aldı. Dizi Star TV'de yayınlanmaktaydı.

STAR TV'nin günlük dizisi “Toprak ve Fidan” final yapıyor! Karar kesinleşti
Yayınlanma Tarihi : 26 Mart 2023 09:01

“Toprak ve Fidan” dizisiyle ilgili gelen son haber seyircileri derinden üzdü. Yayınladığı dizilerle son dönemde dikkat çeken OGM Pictures iyi bir çıkış yakalamış durumda.

DİZİLERİ MİLYONLARA ULAŞIYOR

OGM Pictures, tarafından çekilen 'Ömer' ve 'Yalı Çapkını' gibi diziler milyonlara ulaşıyor. Reyting rekorları kıran bu diziler Star TV için ise büyük başarı getirmiş durumda

TOPRAK İLE FİDAN'DA SONA GELİNDİ

Ancak, Star TV'den çok kötü bir haber geldi. OGM Pictures tarafından çekilmekte olan bir diziye kanal yönetimi final kararı verdi.

Birsen Altuntaş'ın kişisel internet sitesinde yer alan haberde OGM Pictures tarafından çekilen Toprak İle Fidan dizisinin final yapacağı bilgisine yer verildi.

OGM Pictures bu sezon “Yalı Çapkını”, “Çöp Adam”, “Ömer” ve son olarak “Yüzyıllık Mucize” dizilerini seyirciyle buluşturmuştu. Star TV ile içerik anlaşması yapan yapım şirketi bir de Stellar Yapım’la “Toprak ve Fidan” adlı günlük bir dizi hayata geçirmişti.

t.png

Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ın başrolünü paylaştığı dizi, talihsiz bir kaza nedeniyle birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Fidan ile Toprak’ın hikayesini anlatılıyor. Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç’ın yazdığı dizi 100. bölümde final yapacak. Çekimleri tamamlanan diziyi Eray Koçak ve Atilla Cengiz yönetiyordu.