Star TV'nin en iddialı dizisi için final yolu göründü

Star TV dizi açısından çöküş yaşamaya devam ediyor. En iddialı TV dizisi için Star final kararı aldı..

Star TV'nin en iddialı dizisi için final yolu göründü
Yayınlanma Tarihi : 17 Eylül 2021 21:16

Diziler konusunda yüzü bir türlü gülmeyen Star TV'de bir dizi için daha final yolu göründü. Final kararının her an gelmesi beklenirken buna gerekçe olarak ise reyting düşüşü gösteriliyor.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre: Star TV ekranında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Kazara Aşk dizisi, dün akşam çok düşük reytingler elde etti. 11. bölümü yayınlanan dizinin bu kadar ciddi düşüş yaşamasının altında 3 önemli rakibinin bulunması yatıyor.

Bilindiği gibi Kanal D ekranlarının en iddialı dizisi Camdaki Kız ve ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi yeni sezona başladı.

Rekabete TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı adlı dizide dahil oldu. Bu üç iddialı dizi ekranda en fazla reyting elde eden diziler arasında yer alıyor.

Kazara Aşk dizisi ise Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Rakiplerinin çok gerisinde kalan dizi reyting konusunda oldukça kötü sonuçlar elde etti.

Ümit Kantarcılar ile Sude Zülal Güler'in başrollerinde yer aldığı Kazara Aşk dizisi adeta büyük çöküş yaşıyor.

3141103-810x458.jpg

Kanal 7 Ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinin bile gerisinde kalan Kazara Aşk dizisi Tüm kişilerde 31.sırada yer alırken AB kategorisinde ise tam 76.sırada yer aldı. Dizinin bu haliyle devam edemeyeceği belirtilirken her an Kazara Aşk dizisinin final yapması bekleniyor.

KAZARA AŞK DİZİSİNİN KONUSU?

Star TV ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk dizisinde Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kızın hikayesiyle Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir gencin yollarının kesişmesi ve aşık olmalarının hikayesi anlatılıyor.

KAZARA AŞK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV'nin dizilerinden olan Kazara Aşk dizisi İstanbul'da çekilmektedir.

Kaynak: Objektif Port - Televizyon Gazetesi