Star TV’nin Ada Masalı dizisindeki beklenen karar sonunda ortaya çıktı

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisi giderek karışıyor. Dizideki kararda ortaya çıkmış oldu..

Star TV’nin Ada Masalı dizisindeki beklenen karar sonunda ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2021 20:12

Bu sezon diziler açısından yüzü pek gülmeyen Star TV sadece bir diziyle işi çevirmeye çalışıyor. Star TV'nin en sevilen dizilerinden biri kuşkusuz Ada Masalı dizisi. Sımsıcak hikayesiyle seyirciyi kendine bağlayan Ada Masalı dizisiyle ilgili önemli gelişmeler var.

Yaz aylarında yaz dizisi olarak ekrana gelen ancak sonrasında reytingler iyi gelince sezon dizisi haline dönüştürülen Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi fırtınalar estirmeye devam ediyor.

18.bölümde Haziran'ın adayı terk edişinin etkileri Poyraz'ı derinden üzmüştü. İzmir'de bir ödül töreninde karşılaşan ikilinin birbirlerinin hayatlarından tamamen çıkma kararı aldıkları anlar seyircileri derinden üzdü... Çok sayıda izleyici o anlar karşısında göz yaşı döktüler.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren seyirciye kendini çok sevdiren Ada Masalı dizisinde son bölüm yayınlandı. Haziran ve Poyraz arasındaki ipler bir daha bağlanmayacak şekilde tamamen koptu. Final sahnesinde büyük bir tartışma yaşayan ikilinin öfkeli halleri seyirciye şok yaşattı.

Son bölümde Haziran’ın yeni patronu Kutay’ın herkesten gizli ne işler çevirdiği, izleyenlerin kafasında soru işaretleri yaratırken Batu’nun (Erdem Kaynarca) masumiyetinin kanıtlanması İdil (Beril Pozam) ile olan ilişkilerindeki dengeleri adeta alt üst etti.

Televizyon gazetesinin derlediği özel habere göre Tüm ada halkının önünde Batu’dan özür dileyen İdil, her şeyin düzeldiğine inanırken Batu’nun kendisi için hazırladığı intikam planı, genç kadını da adeta perişan etti.

ÖTE YANDAN YENİ BÖLÜMDEN ÖN İZLEME SAHNESİ DE İZLEYENLERLE BULUŞTU

Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından ekranlara gelen yeni bölümden ön izleme sahnesinde otelde yine büyükçe bir kavga çıkıyor.

Ve Batu’nun İdil’i oyuna getirmek için tuttuğu kızın sevgilisinin beklenmedik bir şekilde oteli basması, İdil ve Batu’nun kendilerini büyük bir kaosun içinde bulmalarına sebep oluyor.

Yaşanan Bu komik anlar, ‘Ada Masalı’nın eğlenceli yeni bölümünden de ipuçları veriyor.

ADA MASALI DİZİSİNDEN BAZI BİLGİLER

Star TV'nin şimdiye kadar ki en çok sevilen dizilerinden biri olan Ada Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli oturuyor.

Ada Masalı dizisinin senaryosu ise Aksel Bonfil tarafından yazıldı.

Oyuncu kadrosundaki isimler ise başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz yer alırken bu oyunculara Nihan Büyükağaç, İpek Tenolcay, Bülent Çolak, Beril Pozam, Erdem Kaynarca, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi isimler eşlik ediyor..

Ada Masalı dizisi her Salı akşamları yayınlanıyor.. Yayın saati ise 20.00 olarak belirlenmiş durumda..

İşte Ada Masalı dizisinin 19.bölümüne ilişkin ön izlemeye ait görüntüler