Star TV'deki Yeni başlayan Benim Hayatım Dizisi için yeni karar..

Star TV'de Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın başrollerindeki Benim Hayatım Dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanır. Diziyle ilgili yeni gelişmeler var. TRT1'deki Teşkilat ve Kanal D'deki Yargı dizisini geçemezse final mi yapacak?

Star TV'deki Yeni başlayan Benim Hayatım Dizisi için yeni karar..
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 14:50

Star TV ekranlarında büyük umutlarla başlayan Benim Hayatım dizisi pazar günleri ekrana gelmeye başladı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisiyle Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi pazar akşamları zirveden inmiyor.

Benim Hayatım dizisi için işler biraz zor ilerleyecek görünüyor.

Dizinin istenilen reytingleri elde etmemesi durumunda ömrünün de ayrıca kısa olacağı düşünülüyor. Yargı ipleri eline altı zirveden inmiyor. Teşkilat ise büyük bir kemik kitle elde etmiş durumda.

Bu iki diziye rakip olabilecek bir hikayeye sahip değil Benim Hayatım dizisi.

Ancak Star TV'de yayınlanan bu dizinin kadrosunda da oldukça önemli isimler var.

Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizide hayatın tüm zorluklarıyla mücadele ederek hayallerini gerçekleştirmek uğruna İstanbul'a göç eden bir kızın hikayesine yer veriliyor.

Klasik bir hikaye yani.. Ancak senaristler elbette diziye biraz dram birazda aşk mutlaka katacak..

İlk iki bölümde reytingler oldukça düşük geldi. Televizyon gazetesinin derlemesine göre dizinin hikayesine de eleştiriler yapıldığı konuşuluyor. Bahadır Özdener'in projenin başında olduğu biliniyor. 14 Kasım Pazar akşamı ise yeni bölümle ilgili merakla beklenen gelişmeler de yaşanacak...

Öte yandan 3.bölümden ortaya çıkan detaylarda da Ökkeş ve ailesinin yeni kararı herkesi şaşkına çevirecek. Yılmaz'ı vuran Ökkeş'in infazı yanarsa on yıl hapis yatması bekleniyor. Hayat babasını ise kurtarabilmek için Yılmaz'la bir görüşme gerçekleştirecek. Yılmaz ise hayatını kurtaran Hayat'a ölmüş olması takdirde tüm mal varlığını bağışlayacak...

Bu durumu öğrenecek olan Şaheste ise Hayat'dan kurtulup onu aradan çıkarmak için Hakkı'yı devreye sokacak. Handan'ın desteğiyle ise Ökkeş ve ailesi yurt dışına çıkmaya karar verecek. Fakat işini sağlama almaya karar veren Yılmaz ani bir şekilde Yadigar'a talimatlar verecek..

Pazar akşamları yayınlanan Benim Hayatım dizisindeki hikayeyi eleştiren çok sayıda sosyal medya kullanıcısı bildiğin Müge Anlı olayları. Sürekli gerçeklerini izlediğimiz konuların birde dizisini izlemeye ne gerek var diyerek klasik hikayelerden sıkıldıklarını belirtiyorlar.

Anlaşılan Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hayatım dizisinin Yargı ve Teşkilat karşısındaki işi epey bir zor geçecek görünüyor..