Star TV'deki Menajerimi Ara dizisinde oynayan Nazlı Senem Ünal'ın muhteşem dönüşü

Star TV ekranlarında yayınlanan ve final yapan Menajerimi Ara adlı dizide Jülide karakterine hayat veren Nazlı Senem Ünal beklenen çıkışını yapıyor. Oynadığı TV dizisinden sonra şimdi de İlk başrolü kaptı..

Star TV'deki Menajerimi Ara dizisinde oynayan Nazlı Senem Ünal'ın muhteşem dönüşü
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2021 01:00

Menajerimi Ara dizisi Star TV ekranında bir sezon yayınlandı ve ekranda fırtınalar estiren bir dizi oldu. Oyuncu ve yapımcıları konu edinen dizide menajerlik ajanslarının nasıl çalıştığı da anlatılıyordu.

Menajerimi Ara dizisinde Jülide karakterine hayat veren Nazlı Senem Ünal sekreter görevinde bulunuyordu.

Ego ajanstaki tem amacı ise ünlü bir oyuncu olmaktı. Çınarla yaşadığı aşkla da gündeme gelen Jülide sonrasında ilk hedefine ulaşmış ve iyi bir rol almıştı.

Dizideki çıkışı bu kez gerçek hayatta kendini yakaladı. 1991 senesinde Bursa'da doğan Nazlı Senem Ünal hızla yükseliyor.

İlk olarak 2019 senesinde yayınlanan ve o yıla damga vuran Organize işler Sazan sarmalı sinema filminde Cetvel karakterine hayat veren güzel oyuncu sonrasında ise Aykut Enişte dizisinde rol almış ve sekreter rolüne hayat vermişti.

Güzel oyuncu en büyük çıkışını ise Çok Güzel Hareketler 2'de yapmıştı. Kanal D ekranlarında adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu güzelliği kadar yeteneğiyle de yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Star TV ekranında yayınlanan Menajerimi Adlı diziyle zirveye oturan Senem Ünal bu kez Burçlar isimli bir sinema filminde başrol teklifini aldı.. Teklifi kabul ettiği öğrenilen Senem Ünal'la ilgili bu bilgileri ise TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş duyurdu. Buna göre Senem Ünal, Dragon Filmin yapımcısı olduğu Burçlar isimli sinema filmi ile ilk kez başrolde yer alacak. Ali Poyrazoğlu, Ayten Uncuoğlu ve Ceren Soylu gibi isimlerin de konuk oyuncu olarak projede yer alacakları belirtiliyor.

Kaynak: TV100 ( Birsen Altuntaş ) Televizyon gazetesi - Objektif Port