Star TV'de Yayınlanan Ada Masalı Dizisinden Şaşırtan Ayrılık Kararı

Star TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Ada Masalı şaşırtıcı bir ayrılık kararıyla sarsıldı. Seyirciler, Ada Masalı dizisindeki ayrılığa çok üzüldü. İşte ayrıntılar...

Star TV'de Yayınlanan Ada Masalı Dizisinden Şaşırtan Ayrılık Kararı
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 22:00

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un oynadığı, bu yazın en sevilen dizileri arasına giren Ada Masalı'ndan üzücü bir haber geldi.

Show TV'de yayınlanan adı gibi mükemmel yaz dizisi olan Ada Masalı, iki muhteşem başrolün uyumu sayesinde, dalgalanan reytinglere rağmen şimdiden kaliteli bir hayran kitlesine ulaştı. Ancak hikayesi ve oyuncularıyla oldukça iyi bir başarı yakalayan diziden beklenmeyen üzücü bir haber geldi. Beklenmeyen haber ise, dizide rol alan oyunculardan birinin diziye veda edeceği oldu. Hem sette hem de hayranları bu haberi oldukça üzüntüyle karşıladı.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Ada Masalı dizinde Hakan karakterine hayat veren Cem Anıl Kenar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla diziden senaryo gereği ayrılacağını duyurdu. Kenar sosyal medya hesabından yaptığı ayrılık paylaşımında yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkürleri sunarken, Sığacık halkını da es geçmedi. Ayrıca dizide yer aldığı süre boyunca oldukça keyif aldığını aktaran Kenar, en kısa zamanda yeni projelerde yer almak istediğini ifade etti.

Yaz sezonunun bitmesiyle Ada Masalı'nın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu haline geldi. Sezonun bitmesi veya istenilen reytinglerin elde edilememesi birçok yaz dizisinin ekranlara veda etmesine neden oldu. Kulislerde, Ada Masalı dizisinin de tehlikede olduğu konuşuluyor. Elbette buna sebep olan şey yine reytingler! Ada Masalı dizisi iyi bir izleyici kitlesi elde etmiş olsa da reytinglerin toparlanması, dizinin akıbeti için oldukça önemli.

Peki Cem Anıl Kenar Kimdir?

094326.jpg

Cem Anıl Kenar, 9 Eylül 1990 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Kenar, Binghamton University Business Administrations New York'ta eğitimine devam etmiştir.

Spor alanında da başarı elde eden Kenar, ilk dizi deneyimini Hayat Şarkısı dizinde edinmiştir. Son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde ekranlara gelen genç oyuncu şimdilerde Ada Masalı'nda Hakan karakterine hayat veriyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port