Star TV'de yayınlanan Ada Masalı Dizisinde Büyük Bir Değişiklik Yaşanacak

Star TV ekranında yayınlanan TV dizisi Ada Masalı reyting rekorları kırarken flaş bir değişiklik kararı alındı. Ada Masalı'nda yaşanan değişikliği Televizyon gazetesi duyurdu..

Star TV'de yayınlanan Ada Masalı Dizisinde Büyük Bir Değişiklik Yaşanacak
Yayınlanma Tarihi : 16 Ağustos 2021 18:05

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Ay yapım tarafından ekrana getirilen Ada masalı dizisi Star TV ekranında adeta reyting fırtınası estiriyor. Masal tadındaki sahneleriyle dikkat çeken dizide Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz adeta seyirciyi ekrana kilitliyor.

Ancak Ada Masalı dizisinde bir değişiklik yaşanacak. Sezona iddialı bir giriş yaparak Kanal D ekranında yayınlanan Baht oyunu dizisini ezip geçen Ada Masalı'nda başarı grafiği küçük bir oranda düştü. Bilindiği gibi başrollerinde Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz'n bulunduğu Baht oyunu Ada masalını bir süre sonra geçmeye başladı.

SENARİST ATILIMI

Yaşanan bu durum yapım ekibini yeni bir karar almaya yönlendirdi ve gelen iddialara göre Ada masalının hikayesini artık farklı bir senarist yazacak. TV100 Ekibinde yer alan Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından duyurulan habere göre Aksel Bonfil bundan böyle Ada Masalı dizisinin yeni senaristi olarak karşımıza çıkacak..

Ekranların sevilen dizisi Ada Masalı'nda büyük bir değişiklik var!

Öte yandan bilindiği gibi Ada Masalı dizisinin senaryo ekibi Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak, Emine Yıldırım ve Dilek İyigün’den oluşmaktaydı. Bilgi Üniversitesinden mezun olan genç senarist aynı zamanda da oyunculuk yapmakta.

aksel-bonfil.jpg

Bonfil, Söz, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın senaryo yazarlığını üstlenmiş ve büyük bir başarı elde etmişti. Aynı zamanda Aksel Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibi olan senarist, iki filmin yönetmenliğini üstlenerek adından söz ettirmişti.

Kocaman Ailem dizisinde de rol alan Aksel Bonfil Ada Masalının yeni senaristi olarak şimdilerde görev yapacak..

Yakışıklılığıyla dikkat çeken Aksel Bonfil , 19 Nisan 1989'de İzmir'de dünyaya gelmiştir. Aksel Bonfil kariyerine ilk adımı Güven Kıraç ve Demet Akbağ ile birlikte kamera karşısına geçerek atmıştır.

Ada Masalı dizisinde yaşanan bu değişimle bakalım Aksel Bonfil başarısından nasıl söz ettirecek..

Kaynak: Televizyongazetesi - TV100 BİRSEN ALTUNTAŞ - OBJEKTİF PORT

İlgili Haberler