Star TV'de veda etmişti. Canan Ergüder yeni dizisiyle dönüyor

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara dizisinde Feris karakterine hayat veren Canan Ergüder yeniden setlere dönüyor

Star TV'de veda etmişti. Canan Ergüder yeni dizisiyle dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2021 01:23

Canan Ergüder Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterini canlandırırken meme kanserine yakalanmıştı.

Tedavi sürecine başlayan Canan Ergüder ardından diziye veda etmişti. Vedası ve hastalığı sevenlerini üzmüştü.

Canan Ergüder'den gelen haberler artık iyi yönde. Zorlu bir tedavi süreci geçiren Canan Ergüder'in iyileştiği öğrenildi.

Star TV ekranındaki dizisiyle ekrana veda eden Canan Ergüder şimdilerde ''Oğlum'' dizisiyle ekrana geri dönmeye hazırlanıyor.

Canan Ergüder'in tekrar setlere döneceği haberini duyan hayranları da sevilen oyuncuya tebrik mesajları yağdırdılar.

Kanser tedavisi boyunca hayranlarıyla iletişimi kesmeyen başarılı oyuncu son durumuyla ilgili de zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu.

Oyunculuk performansıyla son dönemin en başarılı oyuncularından biri olarak gösterilen Canan Ergüder yeni dizisinde Pedagog Demet karakterine hayat verecek.

Kırmızı Oda dizisi akımının devamı olarak gösterilen dizi için şimdilik düşünülen kanallar ise Show TV, Star TV ve FOX TV. Kanal henüz netleşmedi ancak dizinin hikayesi netleşti.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın duyurduğu habere göre dizide dar gelirli bir ailenin 6 yaşındaki oğlu ile maddi durumu yüksek olan 12 yaşındaki bilgisayar düşkünü bir çocuğun hayat hikayesine yer verilecek.

Canan Ergüder'in de başrol oyuncusu olarak yer aldığı dizide Timur Acar'ın da yer alacağı öğrenildi.