Star TV Yeni Sezonda Reytingleri Alt Üst Edecek Yeni Dizi Kozunu Duyurdu

Star TV ekranlarında fırtınalar estirecek ve yeni sezonu derinden etkileyecek bir TV dizisi geliyor. Gelişmeleri Televizyon Gazetesi derledi. İşte Star TV'nin yeni dizi projesi...

Star TV Yeni Sezonda Reytingleri Alt Üst Edecek Yeni Dizi Kozunu Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2021 20:45

Star TV, yeni sezon için iddialı bir hazırlık sürecinde emin adımlarla ilerliyor. Son projesini açıklayan Kanal, en önemli dizisini duyurmuş oldu.

Star TV, geçen sezondan tam 9 dizi için final kararı alarak sıra dışı bir adım atmıştı. Yaz sezonu için sadece iki diziyi ekrana süren kanalın elinde geçmişten gelen hiçbir dizi kalmamıştı. Ada Masalı ve Kazara Aşk dizileri ile yaz sezonunu tamamlayan kanal, yeni sezona oldukça iddialı projelerle çıkmaya hazırlanıyor. Dizi projelerinden bir tanesini duyuran kanal, bambaşka bir hikaye ve kadro ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor.

O3 Medya tarafından hazırlıkları devam eden kanalın en önemli dizi projesi Suçlu, dizi severleri şimdiden heyecanlandırdı.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın yer aldığı Suçlu dizisinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstelenecek. Senaryosunu Ali Erkan Ersezer ve Setaç Sayın'ın kaleme aldığı dizi, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile şimdiden heyecan uyandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dizi konusu olacağı iddiaları ortaya çıkmıştı. Suçlu dizisinde bir reality show izleyicileri bekliyor olacak. Ancak Tatlı Sert formatına ne kadar benzeyeceği henüz belli değil. Ancak dizinin konusu belli oldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Star TV'nin aksiyon dolu yeni dizi projesinde Erkan Petekkaya, emniyet müdür Ömer karakterine, Nehir Erdoğan ise Elif isimli bir televizyon programcısını canlandıracak. Elif, Sessiz Çığlık isimli televizyon programında reyting rekorları kırmak için uğraşırken, Ömer ile yolları bir cinayet davasında birleşecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler