Star TV apar topar iddialı diziye yol verdi! Final bölümü de çekildi

Star TV ekranlarında yayınlanan iddialı dizinin final yapacağı duyulurken Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hayranları gelen haberle yıkıldı.

Star TV apar topar iddialı diziye yol verdi! Final bölümü de çekildi
Yayınlanma Tarihi : 24 Mart 2023 23:24

Televizyon dünyasında yaz sezonu gelmeden kriz yaşanıyor. Çok sayıda dizi için peş peşe final haberleri geliyor. Şimdilerde yayınlanan çok sayıda dizi gelecek sezonda ekranda olmayacak.

Camdaki Kız, Yargı, Üç Kız Kardeş, Arka Sokaklar, Hayatımın Şansı, Yasak Elma derken bir final haberi de Star TV ekranlarında yayınlanan Gecenin Ucunda dizisinden geldi. İddialı dizi dev bütçelerle ekrana geliyordu.

Gerçek Gündem'in derlediği haberde; Dizinin finaliyle ilgili detaylara yer verildi.

Uzun bir süredir ekranda olmayan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti yeniden setlere dönmüşlerdi. Yaşadıkları sağlık sorumları nedeniyle Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu setlerden uzaktaydı.

1464284.jpg

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Gecenin Ucunda' dizisiyle seyirci karşısına çıkmışlardı. Star TV düşük reytingleri gerekçe göstererek diziye final kararı aldı. Basında yer alan iddialar doğru çıktı.

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Gecenin Ucunda dizisi Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftini yıllar sonra bir araya getirdi. Ünlü çiftin aynı zamanda yapım ortağı olduğu dizi reytinglerde beklentiyi bir türlü karşılayamamış ancak yurt dışı satışı nedeniyle devam etmişti.

gecenin-ucunda-canli-izle-gecenin-ucunda-20-15696546-6158-amp.jpg

Zuhal Olcay, Sarp Levendoğlu, Bertan Asllani ve Tuba Ünsal gibi ünlü isimleri buluşturan dizi yurt dışı satışları nedeniyle 26. bölümde ekrana veda edecek. Peride Celal’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin final bölümünün çekimi bu hafta tamamlandı.

Dizinin tekrar bölümleri kanalın internet sitesinde yayınlanmaya devam edecek.

219619-0-1679131882.jpg

YENİ PROJE BAŞLAYACAK MI?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin yeni bir diziye başlayıp başlamayacakları merak ediliyor. Ancak henüz çiftin almış olduğu bir karar yok. İkilinin bir süre dinlenmesi bekleniyor.