Squid Game Yapımcısı 2.Sezonla ilgili aldıkları kararı duyurdu

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Squid Game adeta Lucifer dizisinin bile rekorunu kırarak 1.sıraya yükselmişti. 2.Sezonla ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

Squid Game Yapımcısı 2.Sezonla ilgili aldıkları kararı duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2021 23:36

Geçtiğimiz günlerde son sezonu yayınlanan Lucifer dizisi final yaparak yolculuğuna veda etmişti. Netflix ortamında yayınlanan Lucifer dizisi dünyanın en çok izlenen dizilerinden birisi olma özelliğini elinde bulunduran bir diziydi.

Ancak Lucifer'in rekorunu üstelik tek sezonda 1 ay bile olmadan yıkıp geçen bir dizi daha çıktı. Netflix tarafından yayınlanan ve dünyayı kasıp kavuran Squid Game dizisi.

Yaşlı bir adamın kurduğu bir platform üzerinde yüzlerce kişi yarıştırılıyor ve yarışmadan elenenler bedelini canıyla ödüyorlar.

Yarışma sonunda ise tek bir kişi kalıyor ve para ödülü onun oluyor. Söz konusu Squid Game dizisinde para hırsının insanı ne hale dönüştürdüğü net bir şekilde anlatılıyor.

İlk sezonu kısa sürede bitiren seyirciler yeni sezonun ne zaman geleceğini araştırmaya başladılar.

Netflix'in kısa sürede en çok izlenen yapımları arasında yer alan Kore yapımı Squid Game dizisinin yapımcısı ve yönetmeni Hwang dong-hyuk ikinci sezonda büyük bir değişikliğe gidileceğini duyurdu.

Konuyla ilgili olarak Sputnik'te yer alan habere göre; ikinci sezonunun çekileceğini net bir şekilde ifade etmekten kaçınan yapımcı eğer ki yeni bir sezon için kolları sıvarsa bu defa büyük bir değişiklik yapılacağını açıkladı.

Squid Game'in yapımcısı söz konusu açıklamasında dizinin ikinci sezonu çekilirse bu defa bir yarışmacıya değil başka bir karakterin hikayesinin ana konu olacağını açıkladı.

2.SEZON NE ZAMAN ÇIKABİLİR?

Öte yandan 2.sezonun ne zaman vizyonda olacağı da merak konusu olmaya başladı. Ancak kötü bir haberimiz var. Squid Game dizisinin 2.sezonu 2022 yılı içerisinde çekilecek olsa en erken vizyon tarihi 2023 olacaktır.

Squid Game için en erken tarih 2022 yılının belki sonu gösterilebilir. Böylesine başarılı bir yapımın kısa sürede çekilip vizyona verilemeyeceği herkesin malumu.

İlk sezonu bile yıllar alan bir çalışmanın ürünü. Bu yüzden Squid Game dizisini ilgiyle izleyenler 2.sezon için uzun bir süre daha bekleyecek görünüyor