Sonunda Star TV’nin yeni sezondaki en iddialı dizisi duyuruldu..

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya’nın başrollerinde olduğu yeni Star TV dizisi ekrana geliyor. TV dizisi olarak yayınlanacak dizinin adı da 'Sana Söz' oldu..

Sonunda Star TV’nin yeni sezondaki en iddialı dizisi duyuruldu..
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 09:10

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya ani vedasıyla hayranlarını çok üzmüştü. Delikanlı Sadi öylesine çok sevilmişti ki Petekkaya'nın ekrandan gitmesine hayranları dayanamamıştı. Neyse ki vedası kısa sürdü. Yeni diziyle geri dönüyor..

Uzun bir süredir Star TV'de yeni sezonda yayınlanacak diziler çok merak ediliyordu. Çok sayıda TV kanalı yeni sezon dizilerini Eylül ayında ekrana vermişti. Ancak Star TV biraz bu konuda geç kaldı.

Star TV'de son dönemde yayınlanan çok sayıda dizi peş peşe final yaparak veda ediyor. Kanalın bu reyting kaygısı da kanalı yeni arayışlara itmişti.

Televizyon gazetesi tarafından duyurulan bir habere göre Star TV'nin dikkat çeken bir adım attığı ve iddialı bir diziyi ekrana getirmek üzere olduğu ortaya çıktı.

Nehir Erdoğan ile Erkan Petekkaya'nın başrollerinde olacağı dizinin adı da açıklandı. Sana söz adlı dizi oldukça etkileyici bir yapım olacak.

Kanal dizinin ilk fragmanını da seyirci beğenisine sundu.

SANA SÖZ DİZİSİ NEYİ ANLATACAK?

Öte yandan Sana söz dizisinde neler anlatılacağı da ortaya çıktı. Buna göre bir cinayet sonrası yaşanan olayları ekrana getirecek dizide Erkan Petekkaya'nın canlandıracağı karakterde belli oldu. Başarılı oyuncu Ömer adında bir komisere hayat verecek.

Nehir Erdoğan ise söz konusu dizide Elif Karaca karakterine hayat verecek. Elif Karaca televizyon sunucusu karakterine hayat verecek. İddialara göre Elif Karaca'nın Müge Anlı tarzı bir programı sunması bekleniyor söz konusu dizide..

SEYİRCİLER BEĞENDİ

Öte yandan Sana söz adlı dizinin yayınlanan ilk fragmanına da seyirciler olumlu yorumlar geldiği görüldü. Dizinin uzun soluklu olmasını dileyen yorumcular şimdiden başarı dileklerini iletmeyi de ihmal etmediler..

Etkileyici aynı zamanda da sürükleyici bir hikaye ile ekrana gelecek olan dizide Serkan Altunorak da başrolde yer alan isimler arasında..

DİZİNİN DİĞER OYUNCULARI

Emin Olcay, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp, Aslıhan Kapanşahin, Cansın Çekili ve Atakan Hoşgören’in de kadrosunda yer aldığı Sana Söz dizisinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz..

İlgili Haberler