Son yaz dizisiyle veda eden Alperen Duymaz’ın Yeni Dizisi Duyuruldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Son yaz için final kararı çıkmıştı. Dizinin başrol oyuncusu Alperen Duymaz'ın yeni dizisi de belli oldu.

Son yaz dizisiyle veda eden Alperen Duymaz’ın Yeni Dizisi Duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 23:59

Alperen Duymaz adını Türkiye Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisiyle duymuştu.

Dizide yer alan genç yeteneklerden biri olan Alperen Duymaz'ın yıldızı adeta parlamıştı. Sonrasında ise Alperen Duymaz'ı Çukur dizisinde gördük. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde de fırtınalar estiren Alperen Duymaz büyük bir çıkış yaparak FOX TV ekranlarında yayınlanan Son yaz adlı dizide oynamaya başlamıştı.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Alperen Duymaz'a Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay gibi usta oyuncular eşlik ediyordu.

İlk sezon iddialı bir giriş yapan Son yaz dizisi FOX TV'nin aceleci tavrı nedeniyle ikinci sezonda istenilen ilgiyi göremedi. FOX TV reyting kaygısı peşine düşerek sevilen diziye tüm itirazlara ve kampanyalara rağmen final kararı aldı. 26.bölümüyle final yapan dizi ekrana veda etti.

ALPEREN DUYMAZ'IN PEŞİNE DÜŞTÜLER

Alperen Duymaz'ın başrollerinde yer aldığı Son yaz dizisi final yapınca Duymaz'a peş peşe teklifler gelmeye başladı. TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre Alperen Duymaz anlaşmaya bile vardı.

Gold Film'le anlaşmaya varan Alperen Duymaz yeniden setlere dönüyor. Uzun bir süredir dijitale proje çekmek istediği bilinen Alperen Duymaz bu amacına ulaştı. Gold film tarafından kendisine sunulan teklifi kabul etti. Son yaz dizisiyle TV ekranına veda eden Alperen Duymaz usta yapımcı Faruk Turgut’un beIN Connect için çekeceği ''Erkek Severse'' adlı dizi için anlaşmaya vardı.

Henüz dizinin kadın başrol oyuncusu belli olmadı. Ancak diziyi Aslı Zengin yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Ömür Atay oturuyor.

Yakışıklığı ve oyunculuğuyla dikkat çeken 28 yaşındaki Alperen Duymaz'ın dizisi final yapar yapmaz anlaşma yapmış olması da ne denli başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Erkek Severse dizisiyle setlere dönen Alperen Duymaz'ın yakın bir zamanda çekimlere başlaması bekleniyor.