Son Yaz Dizisinin Yıldız Oyuncusu Hafsanur Sancaktutan Yeni Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Son yaz dizisinde yer alan, Hafsanur Sancaktutan bomba bir diziyle geri dönüyor.

Son Yaz Dizisinin Yıldız Oyuncusu Hafsanur Sancaktutan Yeni Dizisiyle Ekranlara Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Ocak 2022 01:18

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Alperen Durmaz, Funda Eryiğit ve Ali Atay ile paylaştığı Son Yaz dizisinde yer alan Hafsanur Sancaktutan yeni bir dizi ile ekranlara dönüyor.

Gülperi ve Aşk Ağlatır dizisinin ardından Son Yaz dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplayan, 21 yaşındaki genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan, MF Yapım'ın Disney Plus için çekeceği 'Dünya ile Benim Aramda' dizisinde yer alacak.

Hülya Gezer'in yönetmen koltuğunda oturacağı, senaryosunu Pınar Bulut'un kaleme aldığı 'Dünya ile Benim Aramda' dizisinde iki kadın iki erkek başrol yer alacak. Çekimleri Mart ayında başlayacak dizi için Demet Özdemir ile de anlaşıldığı duyuruldu. Ayrıca Kerem Bursin ile de görüşüldüğü bilgileri sızmıştı.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

20 Mart 2000'de İstanbul'da dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan, küçük yaşta ilgilenmeye başladığı tiyatro ile birçok ödül almaya hak kazanmıştır. 2018 yılında Gülperi dizi ile ün kazanan Sancaktutan, Aşk Ağlatır ve Son Yaz dizinde yer almıştır.

Birçok reklam filminde de yer alan oyuncu, Cappy, Türk Telekom, Coca Cola, Atasay Jewelry gibi markaların reklamlarında yer almıştır.