Son yaz dizisinde ayrılık getiren cümle! Seyirciler şaşırdı

FOX ekranlarında yayınlanan TV dizisi Son Yaz yeni sezona iddialı bir giriş yaptı.. Ancak ayrılık getiren bir cümle herkesi şaşırttı..

Son yaz dizisinde ayrılık getiren cümle! Seyirciler şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 19 Eylül 2021 16:32

Başladığında kimse şans tanımamıştı hatta dizinin adıyla bile dalga geçenler olmuştu. Ancak durum hiç öyle olmadı. En çok izlenen diziler arasına girmeyi başaran Son Yaz dizisi FOX TV'nin ikinci sezona taşıdığı dizilerden oldu

Genelde reyting konusunda düşüş içerisinde olan dizilere FOX şans tanımıyor ve anında final yaptırıyor.

Son yaz dizisinin ilk sezon reytingleri biraz düşüktü. Ancak ikinci sezon reytingleri patlama noktasına ulaştı. İyi bir başlangıç elde eden Son yaz dizisi bundan böyle Cumartesi akşamları yayınlanacak.

22.bölümüyle ekranda olan dizi oldukça etkileyici sahnelerle yeni sezona başladı. Sosyal medyanın da gündeminde olan dizi hayranları tarafından da çok beğenildi.


Televizyon gazetesinde yer alan habere göre: Birce Akalay, Yılmaz Bayraktar, Onur Bay ve Yaprak Medine gibi önemli isimlerin ikinci sezonda yapıma katılması da hikayeyi çok güçlendirdi. Artık İstanbul’da geçen dizinin ikinci sezonunda en çok dikkat çeken isim ise Hafsanur Sancaktutan oldu. Yağmur karakterindeki büyük değşimi ile oyunculuk konusunda yeteneklerini geliştirdiğini gösteren Hafsanur Sancaktutan hayranlarından büyük beğeni topladı.

Öte yandan Son Yaz dizisinde Yağmur karakterinin annelik iç güdülerinin artması ve ailesini sahiplenmesi dikkat çeken başka bir detay oldu. Fakat Akgün ile Yağmur ilişkisinde ise geriye dönüş bundan sonra çok zor olacak…

Gelen bilgilere göre Akgün’ün Yağmur’un kendisini unutması için yaptıklarından sonra iki aşığın yeniden kavuşmasının önünde bazı engeller bulunuyor.

Tüm bu gelişmeler ışığında Son Yaz dizisinin 25 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak olan 23. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

Fragmandaki görüntülere göre Yağmur’un “Seni bir sabah güneşi ile unuttum. Bitti” şeklindeki sözleri ayrılığın devam edeceğini gösteriyor.

Öte yandan Sare ile Selim arasında da ipler iyiden iyiye geriliyor. Sare, sert çıkış yapınca Selim’in nasıl tavır alacağı herkesçe çok merakla bekleniyor… Bu durum karşısında Akgün’ün ise Soner’e ihanet edip etmeyeceği ise yeni bölümün kuşkusuz en çok merak edilen sorusu olacak.

İşte Son yaz dizisinin yayınlanan yeni bölümünden ilk fragman