Şimdi Rakipleri Düşünsün! ATV sezonun en iddialı dizisini duyurdu

Uzun bir süredir merakla beklenen Destan dizisi ATV ekranlarında yakında yayına başlıyor. Diziyle ilgili ilk bilgiler de geldi. Dizinin başrollerinde ise Ebru Şahin ve Selim Bayraktar ile Edip Tepeli yer alıyor

Şimdi Rakipleri Düşünsün! ATV sezonun en iddialı dizisini duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2021 00:28

Türkiye'nin en iddialı dizilerinin yayınlandığı kanallardan biride ATV. Yıllar önce çekilmiş olan ATV dizileri bugün olsun büyük bir ilgiyle izleniyor. Sadece sezon dizileri değil arşiv dizileri bile ilgi toplamaya devam ediyor.

Deyim yerindeyse adeta dizi fabrikası gibi çalışan ATV yeni bir diziyle seyirci karşısında olacak. O dizinin adı Destan..

Uzun bir süredir dizinin ne zaman ekranda olacağı merak ediliyordu.

Takvim'de yer alan habere göre: Bozdağ film imzalı dizinin afişi de yayınlandı. Destan yazmaya geliyoruz denilerek duyurulan afiş kısa sürede de sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Dizinin senaryosunu Ayşe Ferde Eryılmaz ile Nehir Erdem kaleme alıyor. Dizinin yayınlanan afişinde de kadro sızmış oldu buna göre o isimler şu şekilde..

Ebru Şahin

Selim Bayraktar

Edip Tepeli

Deniz Barut

Burak Tozkoparan

Burak Berkay Akgül

Ecem Sena Bayır ve Esra Kılıç yer alıyor..

Dizinin yapımcısı ve proje tasarımcısı ise Mehmet Bozdağ oldu.. Dizinin sadece Türkiye'de değil Balkanlar başta olmak üzere çok sayıda yurt dışı ülkesinde ilgiyle izlenmesi bekleniyor.

Destan dizisinin daha önce TRT1'de yayınlanacağı öne sürülmüştü ancak bu iddialar doğrulanmamıştı. Bizzat ATV tarafından da dizinin duyurusu yapılınca Destan dizisinin ATV'de yayınlanacağı kesinleşmiş oldu.

Dizinin önümüzdeki aydan itibaren ekranda olması bekleniyor.

İşte sosyal medyayı alt üst eden o afiş

1633627863-c298fa.jpg

İlgili Haberler