Şimdi Ortalık Karışır, Rakipsiz Denilen Acun Ilıcalı'ya Rakip Geldi

TV8 Kanalının patronu Acun Ilıcalı beklenmedik bir rakiple karşı karşıya. O rakip Hadise'den başkası değil. O Ses Türkiye’de jüri olan Hadise peki Acun Ilıcalı'ya hangi alanda rakip oldu..

Şimdi Ortalık Karışır, Rakipsiz Denilen Acun Ilıcalı'ya Rakip Geldi
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 22:05

Medya dünyasını karıştıracak gelişmeler yaşanıyor. Hadise beklenmedik bir hamleyle magazin gündemine bomba gibi düştü. Şimdiden büyük yarışta başlamış oldu. En çok merak edilen şeyse Hadise'nin Acun kadar başarılı olup olmayacağı.. Acun Ilıcalı cephesinden henüz gelişmeye ilişkin bir açıklama da gelmedi.

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de jüri olan Hadise Acun Ilıcalı’nın kararıyla birlikte O Ses Türkiye Juriliğinden ayrılmıştı. Bu gelişmenin Ardından açıklamada bulunan Acun Ilıcalı Hadise’nin neden jüri üyeliğinden ayrıldığını da açıklamıştı.

Hadise’nin O Ses Rap’te Mero ile birlikte Jüri olacağı ve Exxen paltformunda yayınlanacağı duyuruldu. Bu platform yine Acun Ilıcalı'ya ait. Öte yandan Acun Ilıcalı, Murda ile de anlaşacağını bildirmişti.

BEKLENMEDİK ŞEYLER YAŞANIYOR

Acun Ilıcalı tarafından yapılan Bu açıklamanın ardından Hadise’nin Ebru Gündeş sebebiyle jüri üyeliğinden çekildiği iddiaları da böylelikle cevap bulmuştu.

hadise-ile-acun-ilicali-039-nin-arasi-mi-acil-14169139-osd.jpg

Hadise bombayı patlattı ve Acun’a rakip oldu

Şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından yaptığı dikkat çeken açıklamasında “Kendi bedenlerimizi, duruşumuzu özgürleştirmeliyiz, hapsetmemeliyiz. Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyduğum yeni markam “Kert” @shopkert, ilk koleksiyonu ile 12 Ekim’de @gittigidiyor’da!” açıklamasında bulunmuş ve Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu “Sekiz.com” sitesine rakip olduğunu resmen duyurmuştu..

HADİSE HAYRANLARINI DA HAREKETE GEÇİRDİ


Hadise’nin dikkat çeken bu paylaşımı hayranları ve sosyal medya da birçok kişi tarafından “Hadise Acun’a rakip oluyor” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

ACUN KADAR BAŞARILI OLABİLİR Mİ?

Hadise bu girişimiyle Acun Ilıcalı kadar başarılı olacak mı olmayacak mı bilinmiyor ama Acun'un elinde devasa bir medya gücü bulunuyor. Hadise'nin başarılı olması bu yüzden uzun vadede biraz zor gibi görünüyor.

Kaynak: TV100

İlgili Haberler