Show TV’nin Yeni Dizisi Olan Yalancı Dizisine Yeni Bir Ünlü Daha Katıldı, Kadro Tam Bir Efsane

Show TV ekranlarında yayınlanacak Yalancı dizisinde yer alacak ünlü ismi Gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu. Adeta magazin dünyası sallandı...

Show TV’nin  Yeni Dizisi Olan Yalancı Dizisine Yeni Bir Ünlü Daha Katıldı, Kadro Tam Bir Efsane
Yayınlanma Tarihi : 17 Temmuz 2021 19:25

Show TV tüm dizilerini kaldırmasıyla adından oldukça söz ettirmiş, yayınlanacak yeni diziler merak konusu olmuştu. Özellikle seyircisini ekran başına kilitleyen Arıza, Ramo, Kuzey Yıldızı ve Alev Alev'in final yapması oldukça riskli bir adım olarak değerlendirilmişti.

Yaz sezonuna iki yeni diziyle giren Show TV, yeni sezon için adından söz ettirecek bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Harry ve Jack Williams tarafından yaratılan İngiliz dizi serisi 'Liar'ın uyarlaması olarak ortaya çıkan 'Yalancı'nın oyuncu kadrosu neredeyse tamamlandı.

Sadece uyarlama değil, oyuncularıyla da adında söz ettiren proje şimdiden herkesin merak konusu oldu.

Projede yer almak üzere anlaşma sağlanan oyuncular Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Murat Kılıç olarak duyuruldu.

c4b0c387erdekc4b0ler-gc4b0zem-erman-soysaldi2.jpg

Son olarak diziye katılan oyuncu ise oldukça dikkat çekti. Uzun süredir televizyon dizilerine ara veren Seksenler dizisinin Ceyda'sı, Arka Sokaklar dizisinin Muzaffer Komiseri Gizem Erman Soysaldı uyarlama proje 'Yalancı'ya onay verdi.

Kaynak: birsenaltuntas.com resmi sitesi - Televizyon Gazetesi - Objektif Port