Show TV'den Çukur'un Yerini Dolduracak Yeni Dizi Müjdesi

Yaklaşık 5 yıl boyunca Show TV ekranında fırtınalar estiren TV dizisi Çukur final yapınca kanal yerine gelecek yeni dizisini buldu.

Show TV'den Çukur'un Yerini Dolduracak Yeni Dizi Müjdesi
Yayınlanma Tarihi : 11 Ağustos 2021 00:30

Show TV'nin efsane dizileri arasında yerini alan Çukur, yaz sezonuna girerken final yapmıştı. Yaz sezonunda yayımlanan dizilerle istediği performansı yakalamayan Show TV, birçok dizi içinde erken final kararı almıştı. Yeni gelen haberlere göre etkileyici bir kadro ile yeni sezona bomba gibi gireceği beklenen Show TV yeni dizi projesi için çalışmalara başladı.

Şaşırtan bir final ile ekranlara veda eden ve yine Show TV'nin sevilen dizileri arasında yer alan Ramo'nun başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ı yine aynı kanalda hayranlarıyla buluşacak.

Show TV'nin yeni dizi projesi Aziz'de Aziz Payidar karakterini canlandıracak Murat Yıldırım'a oldukça etkileyici isimler eşlik edecek. Dizinin ana kadrosunun netleşti. Ancak çekimler henüz başlamadı.

Çukur Dizinin Yerini Dolduracak Yeni Dizi: Aziz

Etkileyici kadrosuyla gündeme bomba gibi oturan Aziz dizisinin ana kadrosunda Murat Yıldırım, Fırat Tanış, Meral Çetinkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ve Güven Murat Akpınar yer alacak.

Oynadığı her dizide başarılara imza atam Murat Yıldırım'ı başrolde göreceğimiz Aziz dizinin proje tasarımcısı ise Zeynep Günay Tan olacak.

Öte yandan Akıncı dizinden ardından Aziz dizisi için Yılmaz Bayraktar ile de anlaşıldı.

Herkesin merak ettiği 4 sezon boyunca fırtınalar estiren Çukur dizinin yerini Aziz dizisi dolduracak mı? İzleyip göreceğiz...

Peki Murat Yıldırım Kimdir?

Murat Yıldırım 13 Nisan 1979'da Konya'da dünyaya gelmiştir.

Kürt ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur.

Uzun soluklu sevilen dizi Fırtına ile ün kazanan Yıldırım, öncesinde Ölümsüz Aşk ve dizinde de yer almıştır.

Rol aldığı bazı film ve diziler; Ayla, Kocan Kadar Konuş, Suskunlar, Aşk ve Ceza, Asi, Ramo...

193903.jpg

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler