Show TV'deki Çukur dizisinin efsanesiydi. Vartolu Sadettin'in yeni dizisi

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil'in yeni dizisiyle ilgili flaş bir bilgi basına sızdı..

Show TV'deki Çukur dizisinin efsanesiydi. Vartolu Sadettin'in yeni dizisi
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2021 07:55

Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil milyonların sevdiği oyunculardan biri olmuştu.

Çukur dizisinde efsane bir karakteri canlandıran Erkan Kolçak Köstendil bu karakterle milyonların sevgilisi haline gelmişti.

Vartolu Sadettin ve Sağ kolu Medet gerçekten de dizinin en sevilen karakterleriydi denilebilir. Vartolu Sadettin'in sağ kolu Medet şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde boy gösteriyor.

Vartolu Sadettin yani Erkan Kolçak Köstendil ise henüz bir dizide veya filmde yer almıyor. Çukur dizisi final yaptıktan sonra Televizyon gazetesinin geçtiği habere göre Hollanda Amatör Ligi takımlarından Amsterdam Gençlerbirliği’ne transfer olmuştu.

Hollanda'ya taşınan Erkan Kolçak Köstendil setlerden şimdilik uzakta..

KONUK OYUNCU OLARAK GELECEK

Ancak bazı magazin sitelerinde yer alan iddialara göre Erkan Kolçak Köstendil ''Üç Kuruş'' adlı diziye konuk oyuncu olarak dahil olacak.

Yaklaşık 3 veya 4 bölüm konuk olarak Üç kuruş dizisinde yer alacağı konuşuluyor. Şimdilik konuyla ilgili Erkan Kolçak Köstendil'den herhangi bir açıklama gelmedi.

Ancak onu seven milyonlarca hayranı Üç kuruş dizisine onunda dahil olmasını istiyor.

İDRİS BABA 1 BÖLÜM OYNAMIŞTI

Öte yandan Çukur dizisinde İdris Koçavalı rolüne hayat veren Ercan Kesal Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve 1 bölüm seyirci karşısında bulunmuştu. Sonrasında ölerek diziye veda etmişti. Vartolu Sadettin karakterinin ise diziye nasıl dahil olacağı veya diziye dahil olursa nasıl ayrılacağı ise henüz bilinmiyor.

İlgili Haberler