Show TV'de Yeni Başlayan İçimizden Biri adlı diziden kötü haber

Show TV ekranlarında yeni bir dizi başladı. Adına İçimizden biri verilen TV dizisi beklenen ilgiyi görmedi..

Show TV'de Yeni Başlayan İçimizden Biri adlı diziden kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 21:44

Derleyen -Sadık Şimşek - Objektif Port - Çukur ve Yeni Gelin adlı diziler Show TV'yi adeta reytinge boğmuştu. Sonrasında yayınlanan dizisiler ise istenilen ilgiyi pek görmüyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk bölümüyle ekrana gelen İçimizden Biri adlı dizi ise beklenen ilgiyi görmedi. Yoğun bir tanıtım kampanyasına rağmen reytingler istenilen düzeyde değil.

Çekimler ise Marmaris'te devam ediyor. İlk 5 bölümden sonra da hikaye tutmaz ve istenilen reytingler elde edilemezse dizinin 13.bölümüyle final yapması kaçınılmaz görünüyor.

Son dönemde çok sayıda TV dizisi final yapıyor ve ekranda ancak 13 bölüm kalabiliyorlar. Özge Yağız ve Bora Akkaş ikilisinin başrollerinde yer aldığı İçimizden Biri dizisi eğer istenilen ilgiyi görmezse akıbeti belli..

Televizyon gazetesi'de bu konuyu işleyen bir haber yayınladı. Ersoy Güler imzasını taşıyan dizinin hikayesiyle ilgili bazı eleştiriler olduğunun altını çizdi.

Kuzey Yıldızı ve Sağ Salim gibi yapımların arkasındaki Sivas Suşehrili Ersoy Güler gerçekten de başarılı yapımlara imza atıyor.

Kendisiyle bir Sivas Suşehrili birisi olarak gurur duyuyorum diyebilirim. Ancak İçimizden biri adlı dizisi diğer eserlerine göre biraz farklı. Bu eserinde hem komedi hem dram bir araya girmiş durumda. Diğer eserlerinde komedi ağırlıklı olduğu için büyük bir başarı elde edilmişti. Anlaşılan Ersoy Güler yeni eserinde aşk kokan bir hikaye oluşturmak istemiş.. Hikaye nereye şekillenecek bilinmez ama yeni bölümlerde izleyiciler biraz farklılık bekliyor.. Birbirinin aynı olan dizilerden ziyade farklılık isteyen seyirciler Ersoy Güler'den en az Yeni gelindeki performansı kadar etkileyici bir dizi bekliyor..

Dizinin ilk bölüm reytingleri henüz iyi gelmese de bir sonraki bölümlerde bir düzelme olabileceği düşünülüyor. Öte yandan Milliyet gazetesinden Sina Koloğlu'da İçimizden biri adlı diziyle ilgili görüşlerini paylaştı... İşte Sina Koloğlu'nun yazısından ilgili bölüm:

“İçimizden Biri ilk intiba; ekip çok iyi. Senaryo bizi açmadı. Komedi bizim ekranın bir türlü kendini bulamamış türü. ‘Sağ Salim’ filminin her şeyi Ersoy Güler imzalı. “Total işi ama AB’de absürd bir kafa olduğunu anlayacak” dediler. Bunu yapacak kapasite var işte aradaki denge kurulursa diyelim.”

YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ..

Öte yandan Show TV ekranlarında yayınlanan içimizden Biri adlı dizinin 19 Eylül 2021 tarihinde ekrana gelecek ikinci bölümüne ait ilk fragmanda yayınlandı..