Show TV'de yayınlanacak Aziz Dizisinin Başrollerinden Çok Yan Rolleri Olay olacak

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni TV dizisi Aziz çok yakında yayında. Başroller kadar yan karakterler de oldukça olay olacak türden oldu..

Show TV'de yayınlanacak Aziz Dizisinin Başrollerinden Çok Yan Rolleri Olay olacak
Yayınlanma Tarihi : 25 Ağustos 2021 19:09

Show TV yeni sezona Aziz dizisiyle giriş yapacak. Dizinin kadrosu o kadar güçlü ki şimdiden konuşulmaya başlandı.

Aziz dizisinde Handan'ı oynayacak isimde belli oldu... Dizi bir dönem dizisi.. 1930'lu yıllar anlatılacak. Dizinin çekimleri Eylül ayında Antakya'da başlayacak.

Başrol oyuncuları ise belli oldu.

MURAT YILDIRIM

DAMLA SÖNMEZ

Kadro büyük bir titizlikle oluşturuldu. Başrol oyuncuları da bu yüzden özenle seçildi. İzleyicilerin çok sevdiği iki isim Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in büyük bir uyum içerisinde çalışması bekleniyor..

YAN KARAKTERLER DAHA OLAY

Başrollerin olay olduğu dizide yan karakterler de tek tek belli oldu bu isimler Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Meral Çetinkaya, Güven Murat Akpınar ve Eren Hacısalihoğlu gibi isimler.

En az başroller kadar güçlü olan yan karakterler diziye büyük bir güç katacaklar.

Aziz dizinin en kilit karakteri ise Handan karakteri olacak. TV100 ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş kulis bilgilerini aktardı ve Handan'ın Ayten Soykök olacağını açıkladı..

Ayten Soykök son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde rol almıştı..

AYTEN SOYKÖK KİMDİR?

ayten-soykok-2528062-810x458.jpg

46 Yaşında olan Ayten Soykök, 1975 yılında 2 Şubat tarihinde İstanbul'da doğmuştur.

Sanat Eğitimini Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda tamamlamış, 1997 yılında ilk TV dizisi olarak Baba Evi dizisinde Özlem karakterine hayat vermiştir. Yine Aynı yıl 4 tane TV dizisinde daha oynayan Ayten Soykök, kariyerine oldukça beğenilen bir oyuncu olarak hızlı bir giriş yapmış ve hızlı bir şekilde yükselmiştir. Ayten Soykök oynadığı çok sayıda dizide fırtınalar estirmiştir. Son olarak Cam Tavanlar dizisinde oynayan Ayten Soykök kısa bir aranın ardından bu kez yine aynı TV kanalında yayınlanacak dönem dizisi Aziz'de Handan karakterine hayat verecektir. Handan karakterinin dizide kilit bir rol üstlenmesi bekleniyor.

Kaynak: TV100- BİRSEN ALTUNTAŞ- OBJEKTİF PORT - TELEVİZYON GAZETESİ

İlgili Haberler