Show TV'de daha yeni başlayan Üç Kuruş'ta beklenen son!

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç ikilisinin başrollerinde yer aldığı FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinden transfer edilen Nesrin Cavadzade'nin de en etkili rolde yer aldığı Show TV dizisi Üç Kuruş'ta beklenmedik gelişmeler yaşanacak..

Show TV'de daha yeni başlayan Üç Kuruş'ta beklenen son!
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2021 23:10

Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisi ilk iki bölümüyle ekrana geldi. İlk bölüm büyük bir reyting elde eden Üç Kuruş ikinci bölümde hafif bir düşüş yaşa da FOX TV'deki Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cavadzade'nin de kadroya dahil olmasıyla birlikte büyük bir sıçrama elde etti.

Dizinin ilk iki bölümünde gerçekleşen olaylar seyirciyi adeta ekrana kilitlemeyi başardı. Mahalledeki seri cinayetlerin nedeni de sonunda belli oldu.

Yıllar önce Kartal ve bir arkadaşı kuyumcuya gider. Arkadaşının cebinde fazla parası yoktur. Kartal kuyumcuda bileğindeki bilekliğin altın olduğunu söyler. Kuyumcu ise o altın değil altın kaplama diye çıkışınca Kartal çılgına döner. Yanındaki arkadaşına da patlayan Kartal onu aşağılar. Babası olmadığı için onu dışlar. Arkadaşıyla tam dolmuşa binecekken Kartal bilekliğini düşürür. Yetim arkadaşı ise o bilekliği alarak cebine atar!

İşte ne olduysa ondan sonra başlar. O çocuk Kartal'a kin besler. Yıllar sonra Kartal'ın yaşadığı mahalleye gelerek onun tüm yakınlarını yok etmeye karar verir.

İlk iki bölüm boyunca gizem çözülmeye çalışıyordu. Neyse ki ikinci bölümün final sahnesinde gerçek ortaya çıktı. Kartal tüm olayı çözdü. Komiser Efe'ye ise elini uzatarak anlaşmayı kabul ettiğini söyledi.

Efe ve Kartal'ın sıkı dost olacağı daha önceden duyurulmuştu. İşte o dostluk 3.bölüm itibariyle başlayacak. Diziyi izleyenlerin en çok dikkatini çeken sahne ise Kartal'ın Efe'yi kuşum diye telefonuna kaydetmesi oldu.

Öte yandan Bahar ve Kartal'ın aşkının da ileriki bölümlerde iyiden iyiye alevlenmesi bekleniyor. 15 Kasım 2021 tarihinde Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü saat 20.00'de Show TV ekranlarında yayına gelecek..

Üç kuruş dizisinin 3.bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz