Show TV, Ay Yapım imzalı Oğlum Dizisinin Başlayacağı Tarihi Duyurdu!

Show TV ekranında yayınlanacak olan ve başrol oyuncuları arasında Canan Ergüder'in de yer aldığı Oğlum dizisinin yayınlanacağı günü Show TV duyurdu.

Show TV, Ay Yapım imzalı Oğlum Dizisinin Başlayacağı Tarihi Duyurdu!
Yayınlanma Tarihi : 31 Ocak 2022 22:53

Show TV ekranında yayınlanacak olan, başrollerini Songül Öden, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman ve Nihal Yalçın'ın paylaştığı Ay Yapım imzalı dizi 'Oğlum'un yayın tarihi belli oldu. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı Oğlum dizisi, Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz'ın kaleme aldığı hikayesiyle de dikkat çekiyor.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; duygu yüklü hikayesiyle Show TV ekranında yayınlanacak Oğlum dizisi, 9 Şubat Çarşamba akşamı 20.00'da ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Aynı gün Kanal D ekranında yayınlanan Sadakatsiz dizisine, oyuncu kadrosu ve ezber bozan hikayesiyle rakip olacak Oğlum dizisi reyting sıralamasını alt üste edecek gibi duruyor.

Bambaşka Bir Hikayesi Var

Son olarak Menajerimi Ara dizisinden kanser teşhisi konulduğu için ayrılan Canan Ergüder ve Kırmızı Oda dizisindeki iddialı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Nihal Yalçın'ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı Oğlum dizisi, hikayesiyle de öne çıktı.

Bir umut hikayesi olan Oğlum, iki farklı aile ve bir trajedi ile değişen hayatları ele alacak. Seyircilere karmaşık duygular yaşatacak dizi, anne ve babaların çocukları üzerindeki etkisini de gözler önüne serecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com