Seyirci Sıkılmaya Başlayınca Camdaki Kız Dizisi İçin Değişim Kararı Geldi

Kanal D ekranlarının en iddialı TV dizisi Camdaki Kız yeni sezonda umduğunu bulamayınca değişim kaçınılmaz oldu..

Seyirci Sıkılmaya Başlayınca Camdaki Kız Dizisi İçin Değişim Kararı Geldi
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 20:06

Camdaki Kız dizisi yeni sezonda yayınlanan ilk iki bölümüyle seyirciden tam not alamadı. Hayri karakterinin diziye dahil olması ve Hayri'nin ahlaksızca hareketleri kimi seyirciler tarafından da eleştirildi.

Patronun gelinine yönelik ahlaksızca tavırları seyircileri çileden çıkarırken sözde Namusuna düşkün Nalan'ın bu ahlaksız yasak aşk üzerinden hikaye edilmesi ise başka bir eleştiri konusu oldu.

Evlendiği kocasına bile yaklaşmayan Nalan evli ve çocuklu Hayri ile neler yaşayacak henüz bilmiyoruz.

Ancak son bölümlerden izleyici iyice sıkılınca Hayri'yi hızlı bir şekilde diziye dahil edecekler. Hikaye hızlı bir şekilde ilerlerken reytinglerin giderek düşmesi durumunda ise Camdaki Kız dizisi bu sezonun sonunu göremeden final yapabilir.

Televizyon Gazetesinin derlediği özel analize göre: Nalan ile Hayri karakterlerinin hikayedeki ilerleyişi, birçok şeyin de farklılaşmasını sağlayacak. İşte böyle önemli bir karakterin gelişi ile birlikte Kanal D dizisinde de önemli değişiklikler göreceksiniz.

Öte yandan Hayri karakterine hayat verecek Cihangir Ceyhan’ın yeni rolündeki performansı da hayranları tarafından ilgiyle bekleniyor.

Gelen son bilgilere göre Oyuncu, menajer değişikliği sonrası yaşanan sıkıntı nedeniyle bir süredir sözleşmeye imza atamıyordu. Nihayet uzun uğraşlar sonucunda sorunlarını çözen Cihangir Ceyhan artık kadroda yer alıyor ve önümüzdeki haftalarda dizideki heyecanı bir hayli artıracak

DİZİDEN AYRILIKLAR YAŞANACAK

Öte yandan Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterinin annesi rolüne hayat veren Feride hayatını kaybederek diziden ayrılacak.

Son bölümlerde zamanım kalmadı diyen Feride'nin ağır hasta olduğunu bunu ise eşi ve Nalan'dan sakladığı düşünülüyor.

Sonrasında ise diziden tek tek ayrılıklar gelecek.

Önce Sedat'ın Babası hayatını kaybedecek sonrasında ise Nalan'ın babası.. Aileden kopuşlar devam ederken Camdaki Kız dizisinin Hayri ve Hayri'nin nikahlı eşi ile Ailesi arasındaki hikayelerle devam etmesi bekleniyor.

Dizide öyle değişiklikler yaşanacak ki artık ne konak ne otel ne yalı dairesi hiç bir şey göremeyeceğiz.

Bir zamanlar FOX ekranlarında yayınlanan O hayat benim adlı dizideki Gelincik yokuşuna benzer yerler daha çok ekranda olacak.

Sonrasında ise tıpkı kitaptaki gibi Laz kızıyla da yasak aşk yaşayacak olan Hayri adeta Nalan'ı büyük bir çıkmaza sokacak..

Sonrasında ise Hayri'de öldürülerek dizinin hikayesi resmen sona ermiş olacak..

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port