Şevval Sam FOX'un Yasak Elma Dizisi İçin Final Tarihini Açıkladı

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Yasak Elma ne zaman final yapacak belli oldu. Dizinin başrol oyuncusu Şevval Sam, Yasak Elma hayranları için kötü haberi duyurdu. İşte ayrıntılar....

Şevval Sam FOX'un Yasak Elma Dizisi İçin Final Tarihini Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2021 19:55

FOX TV'nin uzun soluklu dizisi Yasak Elma, entrika dolu hikayesi ile beşinci sezonda da başarılı bir reyting çizgiyle yoluna devam ediyor. Ancak dizi hayranlarını üzen bir haber ile gündeme bomba gibi düştü. Kafaları karıştıran iddia ise dizinin başrol oyuncusu Şevval Sam'dan geldi.

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece'nin yer aldığı FOX TV'nin uzun soluklu dizisi Yasak Elma, her ne kadar eleştirilse de reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 4. sezonda birçok oyuncusunu kaybeden dizi, en çok başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade'nin ayrılması ile kan kaybetmişti. Ancak beşinci sezonda yaşanan tüm olaylara rağmen reyting sıralamasında birinciliği elden bırakmadı.

Dizinin başrol oyuncusu Şevval Sam'ın yaptığı bir açıklama ise hem sosyal medyayı hem de dizi hayranlarını isyan ettirdi. Bir gece kulübü çıkışında gazetecilerin sorulanı yanıtlayan oyuncu, dizinin beşinci sezon sonunda final yapabileceğini açıkladı. Konu ile ilgili daha fazla detay vermeyen Sam, Yasak Elma dizisinde yaşlanmak istemediğini de söyledi. Öte yandan, dizinin dünyada olmaması gereken her ne var ise ekrana taşıdıkları bir absürt komedi olduğunu açıkladı. Yasak Elma dizisinin bu kadar başarılı olmasının nedeni olarak ise, abartılı sahnelerin yer alması olarak ifade etti.

Peki Şevval Sam Kimdir?

Şarkıcı Leman Sam ve müzisyen Selim Sam'ın kızı olan Türkdeniz Şevval Sam, 11 Kasım 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümü mezunu olan Sam, Beşiktaş'ın efsane ismi Metin Tekin ile yaptığı evliliğinden bir oğlu vardır.

Ses sanatçısı ve oyuncu olan Şevval Sam, 1993-1997 yılları arasında yayınlanan Süper Baba dizi ile ünlenmiştir.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port