Sevindiren Müjde Geldi Çukur Dizisindeki Medet'in Yeni Dizisi Belli Oldu

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Medet karakterine hayat veren Mustafa Kırantepe , Çukur final yapınca boşa düşmüştü. Yeni TV dizisi resmen belli oldu..

Sevindiren Müjde Geldi Çukur Dizisindeki Medet'in Yeni Dizisi Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 27 Eylül 2021 22:24

Çukur dizisi final yapınca çok sayıda sevilen karakter ya boşta kalmıştı ya da başka dizilere transfer olmuştu.

Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek bugün kimsenin dikkat çekmediği bir detayı fark etti.

Çukur dizisinde 'Medet' karakterine hayat veren Mustafa Kırantepe geri dönüyor. Üstelik oynayacağı dizi yine Show TV'de yayınlanacak.

Uzun bir süredir tanıtımı duyurulan ''Üç kuruş'' adlı dizi yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yayın günü pazartesi olarak belirlendi. Bugün Kanalın resmi sitesinden de ilk fragman duyuruldu. Show TV'nin sitesinde de yayınlanan o fragmanda dizide yer alacak oyuncularda gösterildi.

İzleyenleri yerinden zıplatan gelişme ise Medet'in o fragmanda olmasıydı.

Mustafa Kırantepe hayranlarıyla bundan böyle Çukur dizisinin yerine gelen Üç kuruş adlı dizide buluşacak..

Mustafa Kırantepe kimdir?

42 yaşında olan Mustafa Kırantepe 19 Temmuz 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Mustafa Kırantepe İzmir doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü 2002 yılında başarıyla bitiren Mustafa Kırantepe çok sayıda dizi projesinde yer almıştır. Son olarak Çukur ve Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizide rol alan başarılı oyuncu bu kez Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş adlı dizide yer alacaktır.