Sevindiren Dizi Projesi, Çağatay Ulusoy ekrana dönüş yapıyor

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Çağatay Ulusoy sonunda yeni bir TV dizisi ile ekrana dönüyor.

Sevindiren Dizi Projesi, Çağatay Ulusoy ekrana dönüş yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 23 Eylül 2021 22:15

Oynadığı Hakan Muhafız dizisiyle adından sıkça söz ettiren ve efsaneleşen oyunculardan biri haline dönüşen Çağatay Ulusoy uzun zamandır TV dizilerinde ise oynamıyor.

Daha çok dijital platformlarda gördüğümüz Çağatay Ulusoy son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ''Menajerimi Ara'' adlı diziye konuk olmuştu.

Aldığı kilolarla da dikkat çeken Çağatay Ulusoy sıkı bir program uygulayarak eski karizmasına geri döndü.

Pandemi döneminde genelde sessiz bir hayat tercih eden Çağatay Ulusoy durdu durdu bombasını Acun Ilıcalı ile birlikte patlattı.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ın duyurduğu habere göre yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun ortak olduğu OGM Pictures’la anlaşmaya vardı.

Başarılı Yapımcı Onur Güvenatam diziyi ünlü medya patronu ve sunucu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu tv8 için hazırlayıp ekrana getirecek.


Öte yandan Dizinin hikâyesi için ise hazırlıklar sürüyor.

BAŞROLLER DE BELLİ

Öte yandan Çağatay Ulusoy'un partneri için Neslihan Atagül ve Özge Gürel’in adının geçtiği bildirildi..

BUGÜN DOĞUM GÜNÜ

Öte yandan Çağatay Ulusoy'un bugün doğum günü olduğu öğrenildi. 23 Eylül 1990 tarihinde doğan yakışıklı oyuncu henüz daha 31 yaşında.

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde doğan Çağatay Ulusoy ''Best Model of Turkey'' yarışmasından aldığı ödülle adını geniş kitlelere duyurmuştur..

Kaynak: TV100 - OBJEKTİF PORT