Sevilen Oyuncu Yeniden Masumlar Apartmanı Dizisine Geri Döndü

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı yeni sezona sonunda başladı. TV dizisi Masumlar Apartmanı'nda oynayan sevilen oyuncunun yeniden döndüğü haberi ise seyirciyi çok sevindirdi.

Sevilen Oyuncu Yeniden Masumlar Apartmanı Dizisine Geri Döndü
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2021 19:55

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonun ilk bölümü dün akşam izleyicilerle buluştu.

Gülseren Budayıcıoğlu'nın kitabından uyarlanan ve gerçek hayat hikayesine dayanan TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 2. sezonun ilk bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Yeni sezonun ilk bölümü ile başarılı bir reyting oranı yakalayan Masumlar Apartmanı, günün en çok izlenen dizisi oldu.

Geçen sezon İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılmasının ardından Melişa Şenolsun'un yeni başrol oyuncuları arasına katılacağı açıklanmıştı. Diziye resmen giriş yapan Melisa Şenolsun, Rüya karakteri ile karşımıza çıktı. Ancak dizi hayranları Naci karakterine hayat veren Deniz Tanser Öngel'i merak etti.

Birinci sezonun final bölümünde duygusal bir veda ile tedavi için Amerika'ya giden Naci'nin diziden çıktığı düşünülmüştü. Fakat TRT1'in yayınladığı bir videoda gerçekler ortaya çıktı. Naci çok yakında mahalleye geri dönecek.

94565.jpg

2. sezonun ilk bölümünü tüm ekip birlikte izledi ve Naci karakterine hayat veren Deniz Tansel Öngel de aralarındaydı. Hatta Öngel'in TRT1'in yayınladığı videoda 'Bu sezon hep birlikte göğe bakalım mı?' sözleri resmen ikinci sezonda yer alacağını duyurduğu bir mesaj niteliğindeydi.

Safiye'nin ilk aşkı, izleyicilerin şairi Naci'nin diziye hangi bölümde gireceği hep birlikte izleyip göreceğiz.

Gelecek bölümde neler olacağını merak edenler için Masumlar Apartmanı 39. Bölüm Fragmanı...

Kaynak: Yeni Akit - Objektif Port