Sevilen ATV Dizisi Kalp Yarası'na Yeni Oyuncu

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası adlı TV dizisi yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerinde yer aldığı diziye yeni bir oyuncu katıldı. İşte ayrıntılar...

Sevilen ATV Dizisi Kalp Yarası'na Yeni Oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2021 20:56

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad'ın kaleme aldığı ATV'nin yaz dizisi olarak başlayan ve pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Kalp Yarası'na yeni bir oyuncu transfer oldu.

ATV'nin yaz dizisi olarak başlayan dizisi Kalp Yarası, iyi reytingleri ve sevilen hikayesi sayesinde kış sezonunda da seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Bu hafta 14. bölümü ile ekranlara gelen dizi, reyting yarışından yine başarıyla çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan'ın yer aldığı Kalp Yarası, reytinglerdeki başarısı devam ederken kadrosuna, Bodrum Masalı ve Ramo dizinde hafızalara kazınan oyunculuğu ile Türkiye'nin tanıdığı isim haline gelen Bora Cengiz'in kattı.

Daha önce adı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz için anılan Bora Cengiz, canlandıracağı rol iptal edilince, gelen diğer teklifleri de değerlendirmeye başladı. Genç oyuncu, Kalp Yarası dizisinden gelen teklifi kabul ederek anlaşma imzaladı. Diziye 17. bölümden itibaren katılacağı konuşulan oyuncunun henüz hangi karaktere hayat vereceği bilinmiyor.

Peki Bora Cengiz Kimdir?

mv5bmtdjnjuymjatytbjos00zgewlthjzditmze2ngqznzmwyjq5xkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndk-v1-4815.jpg

Bora Cengiz, 9 Aralık 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Peri Masalı dizi ile ilk oyunculuk tecrübesini edinen Cengiz, Kavak Yelleri, Sana Bir Sır Vereceğim, Ramo, Bodrum Masalı ve Çilek Kokusu gibi birçok başarılı projede yer almıştır.

2007-2008 yılları arasında Sükut ve Eller isimli iki projenin yönetmenliğini de üstlenen genç oyuncunun 2014 yılında yayınlanmış Gidene isimli bir albümü bulunmaktadır.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port - TV100

İlgili Haberler