Serenay Sarıkaya'nın Yeni Dizisindeki Partneri Resmen Belli Oldu

Serenay Sarıkaya uzun bir aradan sonra yeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Güzel oyuncu Sarıkaya'nın dizideki partnerini televizyon gazetesi duyurdu. İşte detaylar...

Serenay Sarıkaya'nın Yeni Dizisindeki Partneri Resmen Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2021 17:10

Uzun bir süre Alice müzikali ile gündeme gelen ve dizilere ara veren Serenay Sarıkaya şimdilerde yeni bir dijital dizi için hazırlanıyor. Güzel oyuncunun yer alacağı kesinleşen projede partneri kim olacak soruları artmaya başladı.

Tims&B'nin yapımcılığını yaptığı Şahmeren dizisi için anlaşılan ilk isim Serenay Sarıkaya oldu. Dizide yer alacak ikinci ismin ise Burak Deniz olacağı duyuruldu. Burak Deniz'in Ferzan Özpektek'in Cahil Periler isimli dijital dizisi çekimleri için İtalya'daki sahneleri yeni tamamladığı duyuruldu. Henüz tam anlamıyla bitmemiş dizinin İstanbul'da da çekimleri olacak. Öte yandan Maraşlı dizisinin yoğun temposundan yeni çıkan Deniz'in henüz projeye detaylıca bakmadığı duyuruldu.

Görüşmeler Kesinleşti

Netflix'te yayımlanacak Şahmeren dizisinin ekibi ile masaya oturacak yakışıklı oyuncu Burak Deniz'in henüz kararı bilinmiyor.

Ünlü oyuncunun projede yer almayı kabul ederse Serenay Sarıkaya ile partner olacak.

Netflix'in Yeni Türk Dizisi: Şahmeran

Serenay Sarıkaya'nın yer alacağı kesinleşen projenin yapımcısı Tims&B olacak. Yönetmenliğini Umut Turagay'ın yapacağı projenin senaristi ise Pınar Bulut. Eylül ayında çekimlere başlanması planlanan dizide gözler ikinci büyük isim Burak Deniz'e çevrildi. Bakalım Burak Deniz'in projeye yanıtı ne olacak.

Peki Burak Deniz Kimdir?

Burak Deniz, 17 Şubat 1991'de İstanbul'da dünyaya geldi. İzmit'te büyüyen Deniz, lise öğreniminin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi okudu.

Lise yıllarında gittiği oyunculuk atölyesinde cast direktörü Gökçe Doruk Erten tarafından keşfedildi. İlk oyunculuk deneyimini ise Kolej Günlüğü adlı diziyle kazandı. Ardından birçok projede yer alan genç oyuncu son olarak Maraşlı dizisiyle ekranlara geldi.

993891.jpg

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler