Serenay Sarıkaya'nın rolünü Masumlar Apartmanından Ayrılan Farah Zeynep Abdullah Kaptı

TRT1 ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine veda eden Farah Zeynep Abdullah yeniden seyirci karşısına çıkıyor. Serenay Sarıkaya için düşünülen Bergen karakterine hayat verecek

Serenay Sarıkaya'nın rolünü Masumlar Apartmanından Ayrılan Farah Zeynep Abdullah Kaptı
Yayınlanma Tarihi : 14 Ağustos 2021 19:38

TRT1 ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah çok geçmeden yeniden seyirci karşısına çıkmak için kolları sıvadı.

Bilindiği gibi Bergen'in hayatı film olacak. Bu filmde Bergen'i canlandıracak karakter konusunda uzun bir süredir arayışlar devam ediyordu.

Serenay Sarıkaya projeden ayrılmıştı. Bu gelişme üzerine Mynet'de yayınlanan habere göre Farah Zeynep Abdullah rolü kabul etti.

Serenay Sarıkaya salgın nedeniyle çekimlerine başlanamayan Bergen filminden ayrıldığını duyurmuştu. Bunun üzerine Farah Zeynep Abdullah Bergen'i canlandıracak..

BERGEN NEDEN ÖLMÜŞTÜ?

Sesiyle Türk müzik dünyasında bugün olsun adından söz ettiren ve unutulmayan Bergen kocası tarafından 1989 yılında öldürülmüştü.

640xauto.jpg

Bergen'in hayatı film olacak. Ve filmin hazırlıkları tam 3 yıldır sürüyor. Bugüne dek 4 kez filmin çekimleri ertelenmişti. Ancak gelen son bilgilere göre filmin çekimlerine 20 Eylül 2021 tarihinde başlanacak ve Bergen'i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak...

AİLESİNDEN AÇIKLAMA

Öte yandan Bergen'in ailesinin de filmi sabırsızıkla beklediği ve senaryoyu okuyarak onay verdikleri öğrenildi..

BERGEN KİMDİR?

Asıl adı Belgin Sarılmişer olduğu bilinen Bergen 1959 senesinin 16 temmuz tarihinde dünyaya gelmiştir. Annesi ve babasının boşanması sonucu Mersin'den Ankara'ya yerleşmiştir. Bergen mandolin çalarak şarkı söylemeye başlamıştır..

ürk arabesk-fantezi şarkıcısı olarak Türkiye'de ünlenmiştir. Yüzlerce şarkısı hala internet ortamında milyonlarca kişi tarafından dinlenmektedir. Bergen'in Suikaste uğradığı tarih ve yer: 14 Ağustos 1989, Pozantı olarak kayıtlara geçmiştir.

Eylül ayında çekimlerine başlanacak Bergen filmini ailesi kadar sevenleri de büyük bir merakla beklemektedir..

İlgili Haberler