Camdaki Kız dizisindeki Nalan İmaj değiştirdi

Kanal D Ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Nalan resmen değiştirildi.

Camdaki Kız dizisindeki Nalan İmaj değiştirdi
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2021 19:07

20.Bölümüyle ekrana gelecek olan Camdaki Kız dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Dizinin 20.bölümüne ait 2.fragman geldi , buna göre Nalan karakteri tamamen değişiyor.

Feride'nin talebi üzerine Nalan iyice açılıp saçılacak. Daha çok medyada boy göstermeye başlayacak.

Dekoltesini daha da genişletecek. Feride üstelik bunu üstüne basa basa söyleyerek bundan sonra sen değil Sedat senden korkacak. Seni kaybetmekten korkacak diyerek Nalan'a talimatı veriyor.

Bu talimata uyan Nalan daha modern ve dekolteli giyinmeye başlayarak boy göstermeye başlıyor.

Bu değişime sosyal medyadan bazı yorumcular Nalan'ın değişmesini beklemek için tam 20 bölüm bekledik diyerek isyan ettiler. Kanal D'de yep yeni bir nalan başlığıyla duyurdu fragmanı..

Öte yandan 20.bölüm fragmanındaki en ilginç detaysa Cana ve Adil'in yakınlaşması.. Üstelik bu yakınlaşmayı Nalan'da görecek.

Babası Adil ve Cana'yı aynı yemek masasında görecek..

Dizideki bir başka detaysa Muzo'nun sevgilisi olarak diziye giren kız.. O kızın Hayri'nin evinde işi ne? Hayri ve O kızın birlikte olduğu evde Muzo'da dikkat çeken bir konuşma yaparak. Merak etme sırrın bende gizli kalacak diyor..

NALAN'IN KIZ KARDEŞİ İDDİASI!

Bu olayla ilgili ise bazı yorumcular dikkat çeken bir iddia ortaya attılar. O kız aslında Muzo'nun sevgilisi filan değil. O kız bizzat Nalan'ın kız kardeşi..

Nalan'ın öz babası yıllardır ortalıkta yok.. Muhtemelen yeniden evlendi. Bu evlilikten de bir kızı oldu. Ve o kız ablası Nalan'ı tanımak için hayatlarına Muzo'nun sevgilisi olarak giriş yaptı.

Muzo'da bu sırrı bildiği için bir süre saklayacak..

Şimdi herkes 20.bölümde yaşanacakları büyük bir merakla bekliyor. Ancak fragmandan anlaşıldığına göre Nalan eskisine göre daha soğuk ve katı biri haline dönüşmüş durumda. Sedat'ın ona almış olduğu yeni yüzük bile artık o soğukluğu geçirmeyecek görünüyor..

İlgili Haberler