Senarist hatası Aşk Mantık İntikam Dizisinin Sonu Mu Oluyor! Beklenmedik Gelişme

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam'da işler karışıyor. Senaristin hikayede değişikliğe gitmesi seyircide ters tepti ve reytingler düştü. Düşüş sürerse final kaçınılmaz olabilir. İşte detaylar...

Senarist hatası Aşk Mantık İntikam Dizisinin Sonu Mu Oluyor! Beklenmedik Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 19:45

FOX TV'nin yaz döneminde başlayan Aşk Mantık İntikam isimli dizisinin son haftalarda romantik komedi tarzından drama doğru kayış yaşaması izleyici de karşılık bulmadı.

Yaz döneminde yayın hayatına başlayan, başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı FOX TV'nin Aşk Mantık İntikam isimli dizisi seyirci kaybetmeye devam ediyor.

Daha önce yayınlandığı gün de birincilik veya ikincilik elde etmekte zorlanmaya dizi, romantik komedi tadından drama doğru yaşadığı kayış seyircide karşılık bulmadı. Dizinin yayınlanan 17. bölümü tüm kişiler ve ABC1 kategorisinde günü 6. olarak tamamlarken, AB grubunda 8. oldu.

Dizi hikayesinde yaşanan değişim son bölümde reytingleri olumsuz etkiledi. Ancak 22 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak 18. bölüm fragmanın yaşananlar, seyirci kaybının devam edeceğini gösterir cinsten oldu.

18. bölüm fragmanında yaşananlar; Esra, Ozan'a Çağla tarafından tehdit edildiğini söyleyecek. Çınar ile Çağla ise bir kazaya karışacak.

Aşk Mantık İntikam dizisinin yayınlanan son fragmanında yaşanan dram, romantik komedi havasından bir hayli uzak. Eğer dizi, eski havasına döner ise izleyicilerini belki geri kazanabilir.

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Fragmanı

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port