Sen Çal Kapımı Ekibini Yasa Boğan Ölüm! Hande Erçel Kötü Haberi Verdi , Seyirciler de Çok Üzgün

FOX TV'de yayınlanan Sen Çal kapımı dizisinde yer alan en sevilen karakterlerden Sirius cinsi köpek olan Küba vefat etti. Üzücü haberi Hande Erçel duyurdu..

Sen Çal Kapımı Ekibini Yasa Boğan Ölüm! Hande Erçel Kötü Haberi Verdi , Seyirciler de Çok Üzgün
Yayınlanma Tarihi : 03 Ağustos 2021 14:10

Evcil dostlarımız her zaman hayatımıza girdikten sonra en iyi arkadaşımız olurlar. Ayrılıkları ise bir kardeş acısı veya evlat acısı kadar derindir.

1 Ağustos günü gelen bir haber Sen Çal kapımı dizisini izleyenleri derinden üzdü. Haberciniz adlı internet sitesinde yer alan habere göre Erçel (Eda ) ve Kerem Bürsin'in (Serkan) başrollerini paylaştığı sevilen dizide Serkan Bolat'ın sadık dört ayaklı arkadaşı Sirius'u oynayan rottweiler cinsi köpek olan Küba vefat etti.

Dizinin hayranlarını derinden yaralayan bu Haber, Eda karakterine hayat veren Hande Erçel tarafından Instagram profili üzerinden paylaşıldı...

Acı haberi ilk olarak Haberi rottweiler sahibi Leman Türkmenoğlu sosyal medyadan duyurdu, ancak Hande Erçel'in ( Eda Yıldız rolünün sahibi) Instagram'da bir hikaye ile paylaşmasıyla tekrar gündem oldu. Sevilen köpeğin Ölüm nedeni bilinmiyor, ancak sahibi "asillerine yakışır bir şekilde öldüğünü" açıkladı...

siirus-70.jpg

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları tarafından özellikle Eda ile Serkan arasındaki aşk hikayesinin simgesi olmasıyla sevilen Küba, ilk sezonda hep sahnedeyken, 7 Temmuz'da yayınlanan ikinci sezon 44. bölümde sadece bir sahnede görüntülenerek yayına son kez çıkmıştı..

Sen Çal Kapımı'nda Sirius ve Serkan'ın hikayesi nasıldı?

sirius-sen-cal-kapimi.jpg


Öte yandan FOX TV ekranlarının sevilen dizilerinden Sen Çal Kapımı dizisinde Sirius, Serkan Bolat için önemli bir karakterdi. Eda hayatına girmeden önce onu yalnızlığından kurtaran tek kişiydi. Serkan, hep "Üç arkadaşım var: Engin, Pırıl ve Sirius" diyerek dostlarıyla dertleşirdi..

Ayrıca dizinin konusu ve işleyişi incelendiğinde Köpek figürü, duyguları açısından her zaman (Eda'nın kendisi tarafından bile) bir "robot" olarak kabul edilen Serkan'ın tatlılığını da dışarı atmayı başardı.

Dizide yine bir bölümde Aynı mimar kıza Sirius'un hayatını kurtardığını söylemişti. Bu bir dövüş köpeğiydi ve onu yaralar ve kan içinde bulmuştu.

İşte sonrasında yaşanan bir başka detaysa Üç gün boyunca yaralarını temizleyip tedavi etmişti ve bu onu kurtarmanın tek yoluydu ve o andan itibaren Sirius sadece Serkan'a güvendi, Eda ve Kiraz dışındaki insanlara hep hırladı.

Sosyal Medyadan Yapılan Paylaşımın Ekran Görüntüsü ise şu şekildeydi:

56.jpg

Küba'nın ölümünün ardından Avukat Leman Türkmenoğlu sosyal medyasından bir açıklama yaparak kadim dostum- yol arkadaşım üç kişilik çekirdek ailemizin göz bebeği asaletine yakışır şekilde gçötü aramızdan. Çok ama çok üzgünüz diyerek üzüntülerini dile getirdi.

Yaşama sevgisini enerjisini mutluluğunu gözlerinde ki ışıltı ile göçmesini unutmayacağız diyen Avukat Leman Türkmenoğlu yalnız ve bomboş kaldık ardından diyerek yaşadığı acıyı anlattı.

Varlığı ile geçen mutluğumuza şükürler olsun diyen Türkmenoğlu veda mesajında çok özleyeceğiz çok. Küba'yı bize tanıştıran ve hayatımıza değer katmasına vesilen olan ve yıllardır verdiği destekle yanımızda olan Dogland Club ailesine teşekkür ederiz diyerek vedasını sonlandırdı..

Öte yandan Küba'nın ölümü sosyal medyada da büyük üzüntüye yol açtı...

Kaynak: Haberciniz - Objektif Port - İnstagram