Sen Çal Kapımı Dizisinde Final Öncesi Büyük Sürpriz

FOX ekranlarında yayınlanan TV dizisi Sen Çal Kapımı final yapıyor. Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrolünde olduğu dizide beklenmedik bir şey yaşanacak. İşte ayrıntılar...

Sen Çal Kapımı Dizisinde Final Öncesi Büyük Sürpriz
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 17:26

Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi finale doğru adım adım ilerlerken beklenmeyen bir gelişme yaşandı.

Başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi finale doğru adım adım ilerliyor. 52. bölümüyle final yapması beklenen dizinin geçtiğimiz hafta çekimleri tamamlandı. Hem gerçek hayatta hem de dizi de birbirleri ile oldukça uyumlu çiftimiz projeyi tamamladıktan sonra tatile çıktı.

Sona doğru yaklaşan dizinin yarın akşam yayınlanacak 50. bölümünde yaşananlar, izleyiciyi şimdiden heyecanlandırdı. Son iki bölümünde güzel ve dolu dolu geçeceği sinyali yarın akşam yayınlanacak 50. bölümden de anlaşıldı.

50. bölüm fragrmanında Eda'nın hamile olduğunun ortaya çıkması, dizi hayranlarına tekrar tekrar fragman izletir oldu. Ayrıca, Eda'nın fragmanda 'çifte bebek' sözleri sarf etmesi de 'ikiz bebek' sorularını akla getirdi.

Yarın akşam yayınlanacak Sen Çal Kapımı 50. bölümde, Eda'nın hamile olduğunu öğrenen Serken, mutluluktan havalara uçar. Bundan sonra bütün dikkatini Eda ve doğacak çocuğuna verir. Ancak Serkan'ın Eda'yı bunaltan evhamı ve tavrı, Eda'yı oldukça gerer. Eda ise daha fazla kimse üstüne düşmesin ve endişelenmesin diye hamileliğini herkesten gizler.

İşte merakla beklenen Sen Çal Kapımı 50. bölüm fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler