Selin Genç'in Ardından Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde İkinci Bir Ayrılık Daha

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni bir ayrılık haberi daha geldi. Selin Genç'in ayrılığının ardından ikinci ayrılığı Televizyon Gazetesi duyurdu.

Selin Genç'in Ardından Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde İkinci Bir Ayrılık Daha
Yayınlanma Tarihi : 27 Aralık 2021 18:50

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizi bir ayrılık haberiyle daha gündeme geldi.

ATV'nin uzun soluklu dizisi Bir Zamanlar Çukurova'dan iki isimin önümüzdeki haftalarda hikayeye veda edeceği ortaya çıktı.

Her geçen sezon birçok oyuncunun ayrıldığı dizide yaprak dökümü, üçüncü sezonda başrol oyuncuları Vahide Perçim, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış'ın hikayeye veda etmesiyle başladı. Başrol oyuncularının yanı sıra Esra Dermancıoğlu, Melike İpek Yalova ve Nazan Kesal'ın da diziden ayrılması, izleyicileri bir hayli şaşırtmıştı. Dördüncü sezonun ilk bölümü henüz yayınlanmadan dizisinin önemli karakterlerine hayat veren Hande Soral ve Kerem Alışık'ın hikayeden çıkacağı magazin sayfalarına düşmüştü. Dördüncü sezonun ilk bölümü iple çeken izleyici Ümit ve Feleki karakterinin vedasıyla bir hayli üzülmüştü.

Ayrılığa Bir İsim Daha Eklendi

Son dönemlerde çıkan haberlerde dizinin dördüncü sezonunda iyi çıkış yakalayan genç oyuncu Selin Genç'in hikayeden ayrılacağı haberleri çıkmış ve doğrulanmıştı. Ancak kimsenin beklemediği bir anda bir ayrılık haberi daha geldi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci'ninde diziden ayrılacağı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Hangi Bölümde Veda Edecekleri Bilinmiyor

Dizinin başarısına katkı yapan Selin Yeninci ve Selin Genç'in diziden ayrılacak olması, Bir Zamanlar Çukurova takipçilerini bir hayli üzdü. Önümüzdeki haftalarda her iki karakterinde hikayeden ayrılacağı biliniyor. Ancak hangi bölümde ve nasıl olacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com