Sefirin Kızı Final Yapınca Engin Akyürek Yeni Dizi Projesini Patlattı ve Dönüyor

Engin Akyürek Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi final yapınca yeni projesiyle seyirci karşısına geri dönüyor.

Sefirin Kızı Final Yapınca Engin Akyürek Yeni Dizi Projesini Patlattı ve Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2021 20:10

Son olarak Serin Kızı diziyle seyirciyi selamlayan Engin Akyürek, fazla geçmeden yeni projesini duyurdu.

Yabancı Damat, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kara Para Aşk ve Bir Küçük Eylül Meselesi gibi başarılı projelerde yer alan Engin Akyürek, sadece Türkiye'de değil özellikle Arap ülkelerinde de sevilen bir oyuncu oldu. Yabancı Damat diziyle tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelen Akyürek, son olarak Serifin Kızı dizisiyle ekranlara gelmişti. Başrollerini Neslihan Atagül ile paylaştığı dizi, birçok projede birlikte rol aldığı Tuba Büyüküstün ile devam etmişti. Sefirin Kızı final yapar yapmaz birçok oyuncunun aksine çalışmaya devam eden yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştığı bir sinema filminde yer aldı.

Yaz dönemini dolu dolu geçiren Engin Akyürek, yakın arkadaşı Tolga Sarıtaş ile başrolünü paylaştığı Yolun Açık Olsun isimli sinema filminin çekimlerini geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Ancak başarılı ve yakışıklı oyuncu boş durmadı bir projeye daha imza attı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Engin Akyürek dijital dizi projesi için yakın zamanda hazırlıklara başlayacak. Dijital projenin yapımcılığını ise Engin Akyürek'in menajeri Özlem Durak üstelenecek.

Son dönemde birbiri ardında başarılı projelere imza atan Akyürek'in hayranları yeni proje haberleriyle bir hayli heyecanlı ve mutlu oldu.

Kaynak: TV100 - Birsen Altuntaş - Televizyon Gazetesi - Objektif Port