Sahtekarlar Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin adıyla büyük bir oyuna imza attılar

Oktay Kaynarca yakında yeni dizisiyle setlere dönecekken bazı sahtekarlar bu dizinin adını kullanarak kendilerini popüler hale getirmenin peşine düştüler

Sahtekarlar Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin adıyla büyük bir oyuna imza attılar
Yayınlanma Tarihi : 03 Haziran 2022 22:21

Magazin dünyasını karıştıran bir sahtekarlık gündeme geldi. Sosyal medyada popüler olmayı amaçlayan uyanıklar Oktay Kaynarca'nın adını kullanarak sahtekarlık yaptılar. Ancak uyanıkları ellerinde patladı. Durumu fark eden yapım şirketi sahtekarlar için harekete geçti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapmasıyla setlere veda eden Oktay Kaynarca yakında yeni dizisiyle setlere dönecek. ATV ekranlarında yayınlanacak olan diziyle ilgili tüm hazırlıklar devam ederken tartışma yaratacak bir iddia gündeme geldi. Söz konusu iddia bir anda ülke gündemine otururken yapım şirketinin de söz konusu şahıslar hakkında hukuki yollara başvuracakları öğrenildi.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ünlü aktör Oktay Kaynarca’nın atv ekranlarında başlayacak olan ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ adlı yeni dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Haziran sonunda sete çıkacak olan dizi, Kaynarca’nın hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Bu durum beraberinde bir dizi sahtekarlığı da gündeme getirdi.


Sosyal medya üzerinden popüler olmaya çalışan çok sayıda kişinin dizinin kadrosuna katıldığını iddia ederek haber yaptırdığı ortaya çıktı. Bu tarz haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirten yapım şirketi yasal süreç başlattı.

OKTAY KAYNARCA SESSİZ

Öte yandan söz konusu sahtekarlıkla ilgili Oktay Kaynarca'nın henüz bir açıklama yapmadığı görüldü.

Zira Oktay Kaynarca yeni dizinin hem oyuncu kadrosunda var hem de yönetim kadrosunda.