Sadakatsiz sezon finali yaptı ama seyirci nasıl bekleyecek ?

Çarşamba akşamları Kanal D'nin efsane yapımı Sadakatsiz bu akşam sezon finali yaptı. Sezo finali yaparkenki hepimizi alt üst etti.

Sadakatsiz sezon finali yaptı ama seyirci nasıl bekleyecek ?
Yayınlanma Tarihi : 03 Haziran 2021 01:47

Asya & Volkan'ın evliliğini, Volkan'ın Derinle tanışması, yakınlaşması bile bile lades nasıl denir bu izledik ? Neden insanlar dışarıda bir şeyleri ararlar? Derin nasıl bu kadar kendini kaybedebilir? Yuva dağıtan kadın ben olmayacağım derken nasıl daha beterini Yaşar, hepsini görmüş olduk.


Volkan konferansa katılmak için gittiği Sapanca da Derin ile tanışır. Vakit geçirmeye başlar ve bir anda aşık olduğunu sanıp kendini çıkmazlarla dolu olacak bir ilişkiye başlamış bulur.

Volkan'ı kör kütük bu kadar hem Derin'e hem Asya'dan vazgeçememeye iten şey nedir bilmiyorum ama bir insanın seçimleri nasıl bir başka insanın kaderini belirler maalesef bir kez daha görmüş olduk.

Volkan'ın kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Derin adeta deliye döner. Asya ise, Derin ve Volkan'ın kızı Zeynep'in sonunun kendi sonu gibi olmamasını, annesinin ve babasının hastalıklı ilişkileri yüzünden yapayalnız kalmaması adına Derin'e yardım etmek ister.

Derin'i alır ve bir uçurumun kenarına gidip, annesinin nasıl öldüğünü, hastalıklı ilişkilerin ne boyutlarda zarar verebileceğini anlatmaya çalışır ama Derin anlar mı ? Maalesef. O da tutturur ben de seni bir yere götüreceğim diye ve tutar Asya'yı Volkanla tanıştığı ilk yer olan Sapanca'ya götürmeye kalkar.

Volkan, Asya'yı arar ve Derin'in iyi bir psikoloji de olmadığını , polise haber vermesi gerektiğini söyler. Aslında bu bölüm geçmişte yaşanan olayların günümüze nasıl sirayet ettiğini gösterir bir bölümdü.

Genel olarak Asya ve Derin'i araç içinde Sapanca'ya gitmeye çalışıp, Derin'in haykırışları içinde izledik ve bölüm sonuna geldiğinde Asya artık kurtulmak için el frenini çeker ancak araba döne döne uçurumun kenarına ulaşır.

Denize düşmek üzeredirler ve Derin trajik bir şekilde kızı Zeynep'i sayıklamaya başlar.

O saate kadar yaptığı hiç bir harekette Zeynep'i düşünmeyen Derin nasıl oldu da kızını aklına getirebildi acaba ? Bu sırada araba uçurumdan aşağı düşer. Araba düşerken Volkan yetişir ve Asya diye bağırır.

Asya ile yaşadığı güzel günleri flash back olarak gösterirler. Ancak neden insan elindekinin kıymetini bilmez.

Asya'yı Derin'e kötü kötü anlatırken aklı neredeydi? Derin onu istemezken neden ısrarcı oldu? gibi bir çok soruyu bütün bir yaz boyunca bizimle bıraktılar. İyi bir final miydi ? Kesinlikle. 2. Sezon heyecanla bekleniyor olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.