Sadakatsiz Dizisinin Yeniden Ekranda Olacağı Tarih Belli Oldu

Kanal D ekranlarının sevilen TV dizisi Sadakatsiz yeni sezon için gün sayıyor. Sonunda yaz tatili bitiyor ve Sadakatsiz ekrana geri dönüyor.

Sadakatsiz Dizisinin Yeniden Ekranda Olacağı Tarih Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 25 Ağustos 2021 18:25

İlk sezonu ile ekranlarda fırtınalar yaratan Kanal D'nin en sevilen dizisi Sadakatsiz yeni sezon için gün sayıyor.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisi Haziran ayı başında ilk sezonunun finali yapmıştı. Tekrar bölümleriyle de zirveye oynayan ve sosyal medyada oldukça ses getiren Sadakatsiz ekibi sete çıkmaya hazırlanıyor.

Sadakatsiz dizinin yeni sezon çekimlerine 1 Eylül'de başlaması kararı alındı. İkinci sezonun ilk bölümü için ise 15 Eylül Çarşamba günü düşünülüyor.

Doctor Foster dizisinden uyarlama olan Sadakatsiz, yayın akışında aynı gün yayınlanan Kuruluş Osman dizisi ile aynı zamanda başlayacak olması şimdiden reyting yarışında neler yaşanacağı konusunda merak uyandırdı. Ayrıca sadece ülkemizde değil, yurt dışında da büyük ilgi gören ve sevilen Sadakatsiz dizinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merak konusu haline geldi.

Arap yarımadasındaki birçok ülkede izlenme rekorları kırmasının ardından son olarak İspanya'ya satılan dizi, oldukça olumlu dönüşler aldı. Bu da yeni gelecek sezonu daha da önemli kıldı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler