Sadakatsiz Dizisinde Tehlike Çanları! Final Mi Geliyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisiyle ilgili yeni kararlar alındı. Senaryo değişiyor..

Sadakatsiz Dizisinde Tehlike Çanları! Final Mi Geliyor?
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2021 23:14

İlk sezonunda fırtınalar estiren Sadakatsiz tam 31 bölüm boyunca reyting konusunda zirveyi kaptırmamıştı. Son dönemin en iyi uyarlama dizilerinden biri olan Sadakatsiz orijinal dizinin bile daha üzerine çıkmayı başardı. BBC yapımlarından Doctor Foster’in uyarlaması olan Sadakatsiz yurt dışında da ilgiyle izleniyor.

İkinci sezonda da fırtınalar estiren Sadakatsiz dizisinde heyecanı yüksek sahneler yayınlanmaya devam ediyor. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı diziye son olarak Çukur dizisinin Mahsun'u Berkay Ateş dahil olmuştu. Diziye Aras karakteri ile giriş yapan başarılı oyuncu iyi bir performans sergiliyor.

Öte yandan Cansu Dere ile Berkay Ateş uyumu da dizi hayranları tarafından büyük ilgi görmüş durumda. Sadakatsiz dizisinin yeni sezonda da reyting konusunda iyi durumda olması ekibi sevindiriyor. Fakat Dizinin senaryosuna yönelik ise önemli bir karar alındığı ortaya çıktı.

Gelen bilgilere göre Sadakatsiz dizisinin hikayesine yeni ve gizemli bir karakterin katılması bekleniyordu.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre Bu karakter için de Bora Cengiz ile görüşmeler yapılmıştı. Herkes Başarılı oyuncu karakteri beklerken, Sadakatsiz ekibinden de yeni bir karar geldi.

TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre, dizinin senaristleri bu yeni karakterin iptaline karar verdiler.

Bu yüzden de Bora Cengiz, Sadakatsiz yerine Kalp Yarası’ndan gelen teklifi kabul ederek bu diziye geçiş yapmış oldu.

Öte yandan Senaryonun değişmesinin ve rolün iptal edilmesinin sebebi ise henüz belli değil…

Fakat yine de Sadakatsiz dizi ekibinin ikinci sezonda ekranda yine çok güçlü durabilmek için senaryo konusunda çok titiz davrandıkları ortada.

GÜÇLÜ RAKİPLER GİRİŞ YAPTI

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen Dizinin son bölümünün reytinglerde bir miktar düşüş yaşaması, Kuruluş Osman’ın da rekabete katılması nedeniyle gerçekleşmiş görünüyor. Yine Kanunsuz Topraklar isimli Fox TV dizisinin de çok kaliteli bir yapım olması çarşamba rekabetini iyiden iyiye zorlaştırmış durumda..

FİNAL OLABİLİR Mİ?

Sadakatsiz dizisinde reyting düşüşü devam eder ve Kanunsuz Topraklar ile Kuruluş Osman'ın bile gerisinde kalırsa final kaçınılmaz olabilir. Kanal D reyting getirmeyen dizilere pek yer vermeyi tercih etmiyor.

Şimdilik Sadakatsiz dizisinde gözle görülür bir reyting düşüşü yok. Ancak bu iki yeni dizi seyirci çalmaya devam ederse Sadakatsiz dizisi için final kaçınılmaz olabilir.

Net yorum yapılabilmesi için gerek Kanunsuz Topraklar gerekse Kuruluş Osman dizilerinin en az 5 ile 8 bölüm yayınlanması gerekiyor. Her şey ilk 8 bölümden sonra belli olacak gibi.

Reyting düşüşü olurda devam ederse Sadakatsiz'i gelecek sezonda göremeyebiliriz bile

İlgili Haberler