Sadakatsiz Dizisinde Beklenmedik Bir Şey Oldu Ekip Çok Mutlu

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Sadakatsiz yeni sezona beklenmedik bir mucize ile girdi. Gerek kanal gerekse Sadakatsiz ekibi çok mutlu oldu. İşte o ayrıntılar...

Sadakatsiz Dizisinde Beklenmedik Bir Şey Oldu Ekip Çok Mutlu
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2021 20:55

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizi ekibi yaşanan iki sevindirici gelişme ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yayın tarihinde belirsizlik yaşanan Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in ikinci sezon ilk bölüm yayın tarihi belirlendi. Henüz kanal yönetiminden resmi bir duyuru gelmedi ama dizi 32. bölümü ile 15 Eylül'de hayranlarıyla buluşabilir. Bir süredir çekimlere devam eden dizi ekibini sevindiren bir haber daha yaşandı.

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı Sadakatsiz, geçtiğimiz Haziran ayı başında sezon finali yapmıştı. Yaklaşık 3 ay aradan sonra dinlenmiş ve enerji depolamış olarak setlere dönen dizi ekibi, ikinci sezonun ilk bölüm yayın tarihinde yaşanan belirsizlikle canları bir hayli sıkılmıştı. Oyuncuların stok bölüm olmadan apar topar ikinci sezonun ilk bölümü için sete çıkmasının ardından hem yayın tarihi belirlendi hem de gururlandıran bir gelişme yaşandı. Resmi olarak ikinci sezon yayın tarihi duyurulmasa da yaşanan bir diğer olay gündeme bomba gibi düştü.

Sadakatsiz dizi oyuncularını ve ekibini gururlandıran gelişme İspanya'dan geldi. İspanya'da Antenna 3 isimli kanala satılan dizi ilk bölümüyle en çok izlenen yabancı dizi unvanını elde etti. Infiel ismi ile İspanyol izleyicilerin karşısına çıkan Sadakatsiz dizisi yüzde 18 gibi yüksek bir izleme payı elde ederek gün birincisi oldu. Ayrıca Aralık 2020'den bu yana en çok izlenen yabancı dizi oldu. Yaşanan bu gelişme ile gururlanan dizi ekibi, İspanya haricinde başka ülkelerinde diziye talip olacaklarını bekliyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port